KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA
Okręg nr 1
1 Młynarski Stanisław 57 Koziarnia
Okręg nr 2
1 Schossler Czesław Władysław 52 Koziarnia
Okręg nr 3
1 Szydłowski Adam Stanisław 31 Krzeszów
2 Pokora Grzegorz Józef 41 Krzeszów
3 Maciocha Daniel Piotr 28 Krzeszów
Okręg nr 8
1 Garbacz Piotr Paweł 26 Kamionka Górna
2 Taras Rafał 31 Kamionka Górna
Okręg nr 9
1 Guty Edward 58 Bystre
2 Roczniak Henryk Antoni 40 Bystre
Okręg nr 10
1 Łaszcz Andrzej Tomasz 39 Sigiełki
Okręg nr 11
1 Zawada Józef Krzysztof 47 Łazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRAJOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
Okręg nr 3
1 Kostyra Tadeusz 63 Krzeszów
Okręg nr 9
1 Kozdra Ewelina 26 Bystre
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI SOŁECTWA KAMIONKA DOLNA
Okręg nr 7
1 Torba Kazimierz 53 Kamionka Dolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PRZYSZŁOŚĆ
Okręg nr 6
1 Kargol Tadeusz Piotr 37 Podolszynka Plebańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE
Okręg nr 1
1 Młynarski Tadeusz 54 Koziarnia
Okręg nr 2
1 Wójcik Adam 55 Koziarnia
Okręg nr 3
1 Korona Jan 46 Krzeszów
2 Gaweł Zbigniew Mirosław 50 Krzeszów
3 Kutman Michał 24 Krzeszów
Okręg nr 4
1 Nowik Ryszard 42 Krzeszów Dolny
Okręg nr 5
1 Dziedzic Stanisław Henryk 30 Podolszynka Ordynacka
Okręg nr 6
1 Bąk Zbigniew 46 Podolszynka Plebańska
Okręg nr 7
Szczębara Andrzej 37 Kamionka-Kolonia
Okręg nr 8
1 Olszówka Mariusz 37 Kamionka Średnia
2 Paradka Czesław Henryk 51 Kamionka Górna
Okręg nr 9
1 Łebko Piotr 35 Bystre
2 Jajak Zbigniew Ignacy 56 Bystre
Okręg nr 10
1 Dechnik Leszek 60 Kustrawa
Okręg nr 11
1 Szwedo Bogdan Daniel 46 Łazów
OMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ROTUNDA"
Okręg nr 3
1 Niwińska Agnieszka Elżbieta 38 Krzeszów
2 Kral Małgorzata Justyna 44 Krzeszów
3 Pac Jan Stefan 53 Krzeszów
Okręg nr 4
1 Skakuj Damian 27 Krzeszów Dolny
Okręg nr 5
1 Hasiak Krystyna 39 Podolszynka Ordynacka
Okręg nr 8
1 Kowal Mirosław 39 Kamionka Górna
Okręg nr 9
1 Grab Irena Władysława 53 Bystre
2 Dechnik Henryk 40 Bystre
Okręg nr 11
1 Łoś Tadeusz Henryk 52 Łazów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA KAMIONKA
Okręg nr 7
1 Garbacz Beata 36 Kamionka-Kolonia
Okręg nr 10
1 Łoś Anna Stanisława 35 Sigiełki
- Damian Skakuj (0 głosów)
- Stanisław Młynarski (0 głosów)
- Tadeusz Młynarski (0 głosów)
- Czesław Władysław Schossler (0 głosów)
- Adam Wójcik (0 głosów)
- Zbigniew Mirosław Gaweł (0 głosów)
- Jan Korona (0 głosów)
- Tadeusz Kostyra (0 głosów)
- Małgorzata Justyna Kral (0 głosów)
- Michał Kutman (0 głosów)
- Daniel Piotr Maciocha (0 głosów)
- Agnieszka Elżbieta Niwińska (0 głosów)
- Jan Stefan Pac (0 głosów)
- Grzegorz Józef Pokora (0 głosów)
- Adam Stanisław Szydłowski (0 głosów)
- Ryszard Nowik (0 głosów)
- Stanisław Henryk Dziedzic (0 głosów)
- Krystyna Hasiak (0 głosów)
- Zbigniew Bąk (0 głosów)
- Tadeusz Piotr Kargol (0 głosów)
- Beata Garbacz (0 głosów)
- Andrzej Szczębara (0 głosów)
- Kazimierz Torba (0 głosów)
- Piotr Paweł Garbacz (0 głosów)
- Mirosław Kowal (0 głosów)
- Mariusz Olszówka (0 głosów)
- Czesław Henryk Paradka (0 głosów)
- Rafał Taras (0 głosów)
- Henryk Dechnik (0 głosów)
- Irena Władysława Grab (0 głosów)
- Edward Guty (0 głosów)
- Zbigniew Ignacy Jajak (0 głosów)
- Ewelina Kozdra (0 głosów)
- Piotr Łebko (0 głosów)
- Henryk Antoni Roczniak (0 głosów)
- Leszek Dechnik (0 głosów)
- Andrzej Tomasz Łaszcz (0 głosów)
- Anna Stanisława Łoś (0 głosów)
- Tadeusz Henryk Łoś (0 głosów)
- Bogdan Daniel Szwedo (0 głosów)
- Józef Krzysztof Zawada (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?