Numer na liście /Nazwisko i Imię/ Wiek/Miejsce zamieszkania
[Okręg nr 1] - (Sołectwo: Biechów, Bukowie, Dudziców)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Ćwiklińska Renata Katarzyna 46 Bukowie
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Wesołowski Jan 71 Biechów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Nowak Włodzimierz Roman 73 Udziców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Wróbel Stanisław Józef 58 Udziców
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Trzaskowski Michał 31 Udziców
[Okręg nr 2] - (Sołectwo: Chocimów, Małe Jodło, Prawęcin)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Opala Dionizy Jerzy 57 Prawęcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Domagała Barbara 49 Chocimów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Dwojak Marcin Leszek 32 Małe Jodło
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [
1 Gierczak Zdzisław 57 Małe Jodło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Wiśniewski Marcin 28 Małe Jodło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Chamera Tomasz 42 Małe Jodło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Pocheć Jan Zygmunt 46 Prawęcin
[Okręg nr 3] - (Sołectwo: Doły Biskupie)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Dapczyńska Ewa Dorota 47 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Mazur Andrzej Jerzy 50 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Lucińska Irmina Marta 25 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [
1 Kostucha Aleksander 61 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Wiśniewski Ryszard Sylwester 46 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Trojanowski Jerzy Wiesław 47 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Smalec Jerzy 60 Doły Biskupie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Krzesimowska Wioletta Agata 39 Doły Biskupie
[Okręg nr 4] - (Sołectwo: Janik, Kolonia Inwalidzka)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WITOLDA ŚMIGASA
1 Śmigas Witold 57 Janik
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Lipiec Marian 47 Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Banasik Jadwiga Urszula 55 Kolonia Inwalidzka
2 Farys Marcin 26 Kolonia Inwalidzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Żelazowski Adam Wacław 58 Janik
2 Świercz Jan 68 Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Jakubowski Paweł Gerard 39 Janik
2 Tokarski Michał 27 Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Adamska-Miś Lidia Urszula 30 Kolonia Inwalidzka
2 Nowak Marzena Mariola 39 Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Bugajska Małgorzata Katarzyna 35 Janik
2 Lewandowski Wacław 59 Janik
[Okręg nr 5] - (Kunów (część południowa))
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Kowalski Roman Stanisław 56 Kunów
2 Szumliński Stanisław Paweł 57 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Kołodziński Marek 51 Kunów
2 Pająk Szymon 41 Kunów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Krajewski Wiesław 50 Kunów
2 Kutera Dariusz 39 Kunów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kucharska Barbara 45 Kunów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Jałocha Jarosław Adam 46 Bukowie
2 Lewandowski Łukasz Kamil 26 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [
1 Wójcik Roman 72 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Kończak Zdzisław 57 Kunów
2 Ogłaza Mirosław Czesław 48 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Krawczykiewicz Jadwiga 52 Kunów
2 Wyrębkiewicz Mirosław Józef 44 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Krześniak Piotr Paweł 28 Kunów
2 Rynio Lucjan 63 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Skóra Zygmunt 73 Kunów
2 Basa Marek 51 Kunów
[Okręg nr 6] - (Osiedle Kunów Piaski (część północna), Sołectwo Rudka)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Dzik Mirosław Wiesław 51 Kunów
2 Gawron Cezary Kazimierz 44 Kunów
3 Podsiadło Henryk 69 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Chodzyński Mirosław 48 Kunów
2 Mikos Marek Henryk 45 Rudka
3 Urbańska Beata Anna 38 Kunów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Raban Szymon 39 Kolonia Piaski
2 Rola Krzysztof 57 Kunów
3 Socha Wojciech Witold 49 Kunów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Cierluk Eugeniusz 63 Kunów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Pożoga Stanisław Marian 57 Kunów
2 Kowalska Monika Joanna 40 Rudka
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ [
1 Sierpień Ireneusz 57 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Różalski Darek Jacek 48 Kunów
2 Szczepanik Marek Waldemar 46 Kunów
3 Król Zbigniew Wojciech 49 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Łojek Piotr Adam 36 Kunów
2 Gołasa Agnieszka Beata 33 Rudka
3 Pietrzyk Mariusz Paweł 28 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Podsiadło Tomasz Stefan 32 Kunów
2 Kania Krzysztof 42 Kunów
3 Karbowniczek Waldemar 56 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Wolski Robert 35 Kunów
2 Kowalska Renata Sylwia 31 Kunów
3 Ulik Dariusz 43 Kunów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Klepacz Krzysztof 52 Miłkowska Karczma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Farys Zofia Krystyna 58 Miłkowska Karczma
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Sokołowska Dorota Barbara 45 Miłkowska Karczma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Czarnecka Grażyna 41 Miłkowska Karczma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Gatkowska Anna 37 Miłkowska Karczma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Piwnik Marcin Remigiusz 40 Miłkowska Karczma
[Okręg nr 8] - (Sołectwo: Nietulisko Duże)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Tokarska-Wojtasik Aneta Agata 35 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Kwiecień Waldemar Marian 53 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Maciąg Józef Marek 59 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Krześniak Zygmunt Stanisław 60 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Łodej Edyta Justyna 37 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Rakoczy Piotr Robert 36 Nietulisko Duże
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Kończak Łukasz 28 Nietulisko Duże
[Okręg nr 9] - (Sołectwo: Nietulisko Małe, Kolonia Piaski)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Różalski Adam Stanisław 58 Nietulisko Małe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Walus Andrzej 50 Nietulisko Małe
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Łucka Teresa Zofia 51 Nietulisko Małe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Chrzanowski Paweł Szymon 33 Kolonia Piaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Ogłaza Waldemar 52 Kolonia Piaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Chmielewski Andrzej Witold 43 Kolonia Piaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Ślaski Sylwester Zbigniew 42 Nietulisko Małe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Stochła Magdalena Joanna 25 Nietulisko Małe
[Okręg nr 10] - (Sołectwo: Wymysłów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Zaborski Zenon 55 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Granat Dariusz 41 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Gawlik Ryszard 62 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Migdał Bogusława 54 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Banasik Katarzyna Agata 46 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Krzemińska Bożena 41 Wymysłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Łojek Aneta 30 Wymysłów
[Okręg nr 11] - (Sołectwo: Boksycka)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA GMINA"
1 Relikowski Jerzy 62 Boksycka
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Bek Piotr 51 Boksycka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wąsik Stanisław Andrzej 62 Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DLA WSZYSTKICH"
1 Szewczyk Anna 35 Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZUM I POSTĘP
1 Rybusiński Adam Krzysztof 36 Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SPÓJNOŚĆ"
1 Pikus Eugeniusz Jan 45 Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNOTA ŚWIĘTOKRZYSKA-AKTYWNI"
1 Nowakowski Łukasz Michał 24 Boksycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
1 Wrzos Beata 40 Boksycka
- Zygmunt Stanisław Krześniak (2 głosów)1.27%
- Piotr Paweł Krześniak (2 głosów)1.27%
- Józef Marek Maciąg (1 głosów)0.64%
- Renata Katarzyna Ćwiklińska (0 głosów)
- Włodzimierz Roman Nowak (0 głosów)
- Michał Trzaskowski (0 głosów)
- Jan Wesołowski (0 głosów)
- Stanisław Józef Wróbel (0 głosów)
- Tomasz Chamera (0 głosów)
- Barbara Domagała (0 głosów)
- Marcin Leszek Dwojak (0 głosów)
- Zdzisław Gierczak (0 głosów)
- Dionizy Jerzy Opala (0 głosów)
- Jan Zygmunt Pocheć (0 głosów)
- Marcin Wiśniewski (0 głosów)
- Ewa Dorota Dapczyńska (0 głosów)
- Aleksander Kostucha (0 głosów)
- Wioletta Agata Krzesimowska (0 głosów)
- Irmina Marta Lucińska (0 głosów)
- Andrzej Jerzy Mazur (0 głosów)
- Jerzy Smalec (0 głosów)
- Jerzy Wiesław Trojanowski (0 głosów)
- Ryszard Sylwester Wiśniewski (0 głosów)
- Lidia Urszula Adamska-Miś (0 głosów)
- Małgorzata Katarzyna Bugajska (0 głosów)
- Marcin Farys (0 głosów)
- Paweł Gerard Jakubowski (0 głosów)
- Wacław Lewandowski (0 głosów)
- Marian Lipiec (0 głosów)
- Marzena Mariola Nowak (0 głosów)
- Witold Śmigas (0 głosów)
- Jan Świercz (0 głosów)
- Michał Tokarski (0 głosów)
- Adam Wacław Żelazowski (0 głosów)
- Marek Basa (0 głosów)
- Jarosław Adam Jałocha (0 głosów)
- Marek Kołodziński (0 głosów)
- Zdzisław Kończak (0 głosów)
- Roman Stanisław Kowalski (0 głosów)
- Wiesław Krajewski (0 głosów)
- Jadwiga Krawczykiewicz (0 głosów)
- Barbara Kucharska (0 głosów)
- Dariusz Kutera (0 głosów)
- Łukasz Kamil Lewandowski (0 głosów)
- Mirosław Czesław Ogłaza (0 głosów)
- Szymon Pająk (0 głosów)
- Lucjan Rynio (0 głosów)
- Zygmunt Skóra (0 głosów)
- Stanisław Paweł Szumliński (0 głosów)
- Roman Wójcik (0 głosów)
- Mirosław Józef Wyrębkiewicz (0 głosów)
- Mirosław Chodzyński (0 głosów)
- Eugeniusz Cierluk (0 głosów)
- Mirosław Wiesław Dzik (0 głosów)
- Cezary Kazimierz Gawron (0 głosów)
- Agnieszka Beata Gołasa (0 głosów)
- Krzysztof Kania (0 głosów)
- Waldemar Karbowniczek (0 głosów)
- Renata Sylwia Kowalska (0 głosów)
- Monika Joanna Kowalska (0 głosów)
- Piotr Adam Łojek (0 głosów)
- Marek Henryk Mikos (0 głosów)
- Mariusz Paweł Pietrzyk (0 głosów)
- Henryk Podsiadło (0 głosów)
- Tomasz Stefan Podsiadło (0 głosów)
- Stanisław Marian Pożoga (0 głosów)
- Szymon Raban (0 głosów)
- Krzysztof Rola (0 głosów)
- Darek Jacek Różalski (0 głosów)
- Ireneusz Sierpień (0 głosów)
- Wojciech Witold Socha (0 głosów)
- Marek Waldemar Szczepanik (0 głosów)
- Dariusz Ulik (0 głosów)
- Beata Anna Urbańska (0 głosów)
- Robert Wolski (0 głosów)
- Grażyna Czarnecka (0 głosów)
- Zofia Krystyna Farys (0 głosów)
- Anna Gatkowska (0 głosów)
- Krzysztof Klepacz (0 głosów)
- Marcin Remigiusz Piwnik (0 głosów)
- Dorota Barbara Sokołowska (0 głosów)
- Łukasz Kończak (0 głosów)
- Waldemar Marian Kwiecień (0 głosów)
- Edyta Justyna Łodej (0 głosów)
- Piotr Robert Rakoczy (0 głosów)
- Aneta Agata Tokarska-Wojtasik (0 głosów)
- Andrzej Witold Chmielewski (0 głosów)
- Paweł Szymon Chrzanowski (0 głosów)
- Teresa Zofia Łucka (0 głosów)
- Waldemar Ogłaza (0 głosów)
- Adam Stanisław Różalski (0 głosów)
- Magdalena Joanna Stochła (0 głosów)
- Sylwester Zbigniew Ślaski (0 głosów)
- Andrzej Walus (0 głosów)
- Katarzyna Agata Banasik (0 głosów)
- Ryszard Gawlik (0 głosów)
- Zenon Zaborski (0 głosów)
- Bożena Krzemińska (0 głosów)
- Aneta Łojek (0 głosów)
- Bogusława Migdał (0 głosów)
- Piotr Bek (0 głosów)
- Łukasz Michał Nowakowski (0 głosów)
- Eugeniusz Jan Pikus (0 głosów)
- Jerzy Relikowski (0 głosów)
- Adam Krzysztof Rybusiński (0 głosów)
- Anna Szewczyk (0 głosów)
- Stanisław Andrzej Wąsik (0 głosów)
- Beata Wrzos (0 głosów)
- Dariusz Granat (0 głosów)
- Zbigniew Wojciech Król (0 głosów)
- Jadwiga Urszula Banasik (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?