Numer na liście/Nazwisko i Imię/Wiek/Miejsce zamieszkania
[Okręg nr 1] - Sołectwo Wilczyce, sołectwo Bugaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Oszczudłowska Dorota 37 Wilczyce
2 Andura Małgorzata Edyta 28 Wilczyce
3 Pawlikowski Leszek Andrzej 31 Bugaj
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Zioło Rafał Witold 39 Wilczyce
2 Kwietniewski Piotr 31 Wilczyce
3 Balmas Adam 37 Wilczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Chała Jerzy 68 Wilczyce
2 Oszczudłowski Zbigniew 49 Wilczyce
3 Kondrat Józef 52 Wilczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE KOŁO
1 Gradzińska Agnieszka Katarzyna 35 Wilczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIEGO POROZUMIENIA PRAWICY
1 Konarska Maria 18 Bugaj
[Okręg nr 2] - Sołectwo Tułkowice, Sołectwo Zagrody
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Stasiak Stanisław 74 Zagrody
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wychowański Jan Mieczysław 55 Tułkowice
[Okręg nr 3] - Sołectwo Daromin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNE KOŁO
1 Bajak Izabela 27 Daromin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Bińczak Dorota 45 Daromin
2 Pałacha Tomasz 34 Daromin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Borowski Jarosław Jan 35 Daromin
2 Nizielski Mirosław 58 Daromin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Krakowiak Adam 50 Daromin
[Okręg nr 4] - Sołectwo Przezwody, sołectwo Pęczyny, sołectwo Bożęcin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sałata Leszek Mieczysław 55 Pęczyny
2 Klimczak Krzysztof 54 Przezwody
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Mądra Renata Elżbieta 30 Przezwody
2 Król Krzysztof 31 Przezwody
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Stola Dorota 39 Przezwody
2 Zieliński Marek Andrzej 65 Przezwody
[Okręg nr 5] - Sołectwo Radoszki, sołectwo Dacharzów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Golonka Jolanta 48 Radoszki
2 Burek Krzysztof 57 Dacharzów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
2 Chuchnowski Stanisław Zenon 56 Dacharzów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Wrzosek Krzysztof Tomasz 51 Radoszki
2 Dziuba Paweł 41 Radoszki
[Okręg nr 6] - Sołectwo Wysiadłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Łukawski Damian 26 Wysiadłów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Makowski Bogusław Adam 55 Wysiadłów
[Okręg nr 7] - Sołectwo Gałkowice - Ocin, sołectwo Ocinek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Chmiel Dariusz Piotr 47 Ocinek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Kolasińska Bożena 31 Gałkowice-Ocin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Urlikowski Tadeusz 64 Ocinek
[Okręg nr 8] - Sołectwo Łukawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
2 Bidas Aleksander 51 Łukawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Nowak Jolanta Beata 41 Łukawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Pieklik Marek 52 Łukawa
2 Tkaczyk Eugeniusz 53 Łukawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Radosz Robert 36 Łukawa
[Okręg nr 9] - Sołectwo Pielaszów, sołectwo Dobrocice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WILCZYCE
1 Jarosz Robert Marcin 32 Pielaszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REGION
1 Marzec Piotr Grzegorz 35 Dobrocice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Smolarska Elżbieta 55 Pielaszów
- Małgorzata Edyta Andura (0 głosów)
- Adam Balmas (0 głosów)
- Jerzy Chała (0 głosów)
- Agnieszka Katarzyna Gradzińska (0 głosów)
- Maria Konarska (0 głosów)
- Józef Kondrat (0 głosów)
- Piotr Kwietniewski (0 głosów)
- Dorota Oszczudłowska (0 głosów)
- Zbigniew Oszczudłowski (0 głosów)
- Leszek Andrzej Pawlikowski (0 głosów)
- Rafał Witold Zioło (0 głosów)
- Stanisław Stasiak (0 głosów)
- Jan Mieczysław Wychowański (0 głosów)
- Izabela Bajak (0 głosów)
- Dorota Bińczak (0 głosów)
- Jarosław Jan Borowski (0 głosów)
- Adam Krakowiak (0 głosów)
- Mirosław Nizielski (0 głosów)
- Tomasz Pałacha (0 głosów)
- Krzysztof Klimczak (0 głosów)
- Krzysztof Król (0 głosów)
- Renata Elżbieta Mądra (0 głosów)
- Leszek Mieczysław Sałata (0 głosów)
- Dorota Stola (0 głosów)
- Marek Andrzej Zieliński (0 głosów)
- Krzysztof Burek (0 głosów)
- Stanisław Zenon Chuchnowski (0 głosów)
- Paweł Dziuba (0 głosów)
- Jolanta Golonka (0 głosów)
- Beata Wanda Szymańska (0 głosów)
- Krzysztof Tomasz Wrzosek (0 głosów)
- Damian Łukawski (0 głosów)
- Bogusław Adam Makowski (0 głosów)
- Dariusz Piotr Chmiel (0 głosów)
- Bożena Kolasińska (0 głosów)
- Tadeusz Urlikowski (0 głosów)
- Aleksander Bidas (0 głosów)
- Jolanta Beata Nowak (0 głosów)
- Marek Pieklik (0 głosów)
- Robert Radosz (0 głosów)
- Eugeniusz Tkaczyk (0 głosów)
- Robert Marcin Jarosz (0 głosów)
- Piotr Grzegorz Marzec (0 głosów)
- Elżbieta Smolarska (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?