Karolina Kępczyk - Kandydatka do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego

Ogłoszenie wyborcze KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - PSL

Pytanie do Karoliny Kępczyk, kandydatki do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Okręgu nr 4 /powiat buski, pińczowski, kazimierski, jędrzejowski, włoszczowski/

Redakcja: Jak sobie wyobraża rolę i zadania Radnej w województwie świętokrzyskim?

Karolina Kępczyk: Rolę Radnej postrzegam jako pilnowanie i prowadzenie spraw, zadań, wypracowanych razem z mieszkańcami i mieszkankami. Radny/Radna mają w rękach bardzo konkretne narzędzia do sprawnego pozyskiwania informacji, składania interpelacji. Radny/Radna decydują o budżecie. Główne obszary w których chcę działać to sprawne i odpowiedzialne wydatkowanie środków KPO dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń, wsparcie kultury, rozwój dzieci i młodzieży, inicjowanie oddolnych inicjatyw aktywizacji lokalnych społeczności, wsparcie profilaktyki zdrowia kobiet.

Zależy mi na strukturze regularnych spotkań z mieszkańcami i mieszkankami województwa świętokrzyskiego. To główne obszary ale zdecydowanie mieszkańcy mogą poszerzyć mój zakres obowiązków.

Karolina Kępczyk – menedżerka i animatorka kultury z 15-letnim doświadczeniem, Prezes Zarządu Izby Gospodarczej „Krąg Turystyki Zdrowotnej, Dyrektorka Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie w latach 2010-2020, Dyrektorka Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w 2020 roku, Druhna Strażaczka OSP Oblekoń w Gminie Pacanów, Członkini Zarządu Warszawskiego Klubu Przyjaciół Ziemi Kieleckiej, Dziennikarka Gazety Wyborczej. Absolwentka Dziennikarstwa, Politologii, Zarządzania w Kulturze na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Materiał pochodzi i został sfinansowany ze środków KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie