Kibice na meczu Industria Kielce - Zagłębie Lubin w Hali Legionów. Byliście na tym spotkaniu w Wielką Sobotę? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Kibice Industrii Kielce przed rozpoczęciem spotkania z Zagłębiem Lubin w Orlen Superlidze. Dawid Łukasik
W meczu Orlen Superligi rozegranym w Wielką Sobotę w Hali Legionów Industria Kielce pewnie wygrała z Zagłębiem Lubin 47:26. Mamy dla Was zdjęcia kibiców z tego pojedynku, ostatnie w fazie zasadniczej.

Zdjęcia kibiców Industrii Kielce z meczu z Zagłębiem Lubin

Przed spotkaniem odbyło się święcenie wielkanocnych pokarmów, a później rozpoczęły się sportowe emocje. Początek pojedynku był wyrównany, ale od 20 minuty Industria zaczęła "odjeżdżać" rywalom. Pierwszą połową wygrała różnicą ośmiu bramek - 24:16. Po przerwie podopieczni Talanta Dujszebajewa jeszcze powiększali przewagę. Ostatecznie ostatni pojedynek rundy zasadniczej Orlen Superligi wygrali pewnie 47:26.