Klasa A, grupa 1. Dwa sobotnie remisy

KAR
Dwa sobotnie mecze pierwszej grupy klasy A pomiędzy Zielenią Żelisławice-Secemin, a LKS Bolmin oraz Piastem Chęciny i Grodem Ćmińsk zakończyły się remisami 2:2.

Zieleń Żelisławice-Secemin - LKS Bolmin 2:2 (0:1), Artur Fira 53, Krzysztof Saladra 73 - Artur Janyst 24, Michał Skrobot 62.

Zieleń: Dariusz Miernik - A. Fira, Bernat, Gwiazda (46 Saladra), Bartyzel (46 Zawada) - T. Fira, Walasek, M. Fira, Pasoń - Kowalski (46 Szlachta), Damian Miernik (83 Barczyński).
LKS: Telesiewicz - Szustak, Nowak, Minda, Dziurzyński - Dudek, Blicharski, Stawiak (80 Mietelski), Saltarski (75 Pączkiewicz) - Skrobot (79 Syska), Janyst.

- Myślę, że remis jest sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn, ponieważ zarówno my, jak i drużyna z Bolmina miała okazie na zdobycie kolejnych bramek - mówi Artur Łodej, trener Zieleni Żelisławice-Secemin.

- Pierwszej połowie byliśmy zespołem przeważającym, choć nie potrafiliśmy wykorzystać stworzonych sytuacji. W drugiej połowie to gospodarze zaczęli grać lepiej. W końcówce musieliśmy bronić wynik - mówi Marian Haczkiewicz, trener LKS Bolmin.

Piast Chęciny - Gród Ćmińsk 2:2 (1:1), Wiktor Nowak 1, Damian Wojda 51 - Paweł Ślusarczyk 38, Cezary Trojan 75.

Piast: Rączka - Kozłowski, Heinrich, Stępień, Klimczak - Jaworski, Terech (60 Sławeta), Latkowski, Wojda - Nowak (46 Pisarczyk), Wajs (68 Rutkowski).
Gród: Dygas - Nadolnik, Górecki, R. Głuszek, I. Adach - Galus (65 Walczak), Ślusarczyk (80 Frydrych), Koza, T. Frączyk - K. Frączyk, S. Adach (65 Trojan).