red
Kamil Markiewicz
Świt niespodziewanie przegrał na wyjeździe z UKS Baćkowice

Alit II Ożarów - GKS Górno 1:2 (1:1)

Bramki: Michał Maziarz 11 - Adrian Krawczyk 40 z karnego, Bartłomiej Bernacki 55.

GKS: Kuzka - Zieliński, Krzysiek, Krawczyk, Iwan - Jaworski, Wąś, Kobus, Filipczak (84. Matuszewski), Bernacki (88. Poniewierski) - Zielonka (90+2 Waldon).

- Mecz toczył się pod nasze dyktando, powinniśmy wygrać wyżej. Najważniejsze jednak, że zdobyliśmy bardzo ważne punkty - mówił Mirosław Waldon, trener GKS.

Spartakus Aureus II Daleszyce - Jawornik Gorzków 2:1 (0:1)

Bramki: dla Spartakusa Aureus II Adrian Stępień 53, 89.

Spartakus Aureus II: Kraiński - Kosmala, A. Wołowiec, Stępień, Urbański - Pacierz, Banasik, Zdeb, Wojsa - Otawski, Parkita (57. Łosak).

UKS Baćkowice - Świt Ćmielów 3:2 (1:1)

Bramki: Krystian Czaja 30, Marcin Kargul 80, Damian Łata 88 - Radosław Ćwik 44, Rafał Relikowski 60.

UKS: Nowocień - Rusiecki, Kargul, K. Czaja, Janik - Kadela, Kotaś, Placha, Siwoń - Serwata (60. Łata), Witkowski (80. Masternak).

Świt: Kruzel - Kaczmarczyk, Cichocki, Niedbała, Sarna - Ćwik (87. Marynowski), Michałowski, A. Mularski (80. Rożniata), Fulara - Jedlikowski, Relikowski (75. Stępień).

UKS sprawił niespodziankę, pokonując jedną z drużyn aspirujących do awansu. Zwycięstwo zapewnił sobie w końcówce, strzelając gole w 80 i 88 minucie.

Gród Wiślica - Zorza Tempo Pacanów 4:2 (1:1)

Bramki: Kamil Olesiński 32, Tomasz Kochański 52, Dawid Nowak 55, Patryk Klepacz 67 - Tomasz Kopacki 37 z karnego, Marcin Woch 75.

Gród: Walasek - Szostak, Sobura, Wójcik (72. Dryja), Olesiński - Odrobina (46. M. Nowak), Mika, Maj (46. Kochański) - Klepacz, Szcześniak (46. D. Nowak).

-Cieszymy się z wygranych derbów powiatu buskiego. Ważne jest to, że nie sparaliżowała nas stawka meczu. Po przerwie, przy stanie 3:1 kontrolowaliśmy to spotkanie. Powinny paść kolejne bramki, bo okazji nie brakowało. Gratulacje dla chłopaków za postawę w drugiej połowie. Jesteśmy coraz bliżej awansu. W kolejnym spotkaniu z Samborcem możemy już postawić kropkę nad „i” - mówił Przemysław Gruchała, trener Grodu.

Agricola Łoniów - LZS Samborzec 2:5 (1:1)

Bramki: Piotr Dobrowolski 18, 55 - Damian Mądry 43, Marcin Chmiel 60, 63, 72, Maciej Kiliański 65.

LZS: Żołnowski - Serafin, Marcin Kiliański (73. K. Jarosz), Kanios, Radzimowski (65. Kopeć) - Gawroński (46. M. Jarosz), Maciej Kiliański, Kruczek, Adamczyk (85. Chora) - Chmiel, Mądry.

Baszta Rytwiany - Zryw Zbigniewice 3:0 (3:0)

Bramki: Artur Misterkiewicz 10 z karnego, 31, Dariusz Maj 25.

Baszta: Rosiek - Buba, Gardyński, Maj (85. Misiak), Misterkiewicz (70. Kwiatkowski) - Pentek (65. Sojda), Golba, Zaliński, Zdziuch - Bąk (55. Ziętarski), Wicik.

Nidzica Dobiesławice - OKS Opatów 0:0

OKS: Krupa - Partyka (65. Karek), Sidor, Gaweł, Kostrzewa - Praga (55. Cebula), Rusak, Rutkowski (75. Gałka), Kroczek - Fraszczyk, Domurat.

Drużyna OKS kontynuuje dobrą passę pod wodzą trenera Dariusza Pietrasiaka. Pierwsze trzy mecze wygrała, teraz wywalczyła punkt.

Najlepsi strzelcy: 29 - Marcin Chmiel (Samborzec), 28 - Patryk Klepacz (Gród), 22 - Tomasz Kopacki (Zorza Tempo), 19 - Norbert Wątek (Jawornik).