Klasa A, grupa 2. Wyniki 24. kolejki

red
Kamil Markiewicz
Zobacz wyniki.

Alit II Ożarów - GKS Górno 6:3 (2:1), Michał Maziarz 3, Grzegorz Kwiatkowski 2, Łukasz Ziemniak 1 – Adrian Krawczyk z karnego, Robert Radek, Hubert Matysek.

Koprzywianka Koprzywnica - LZS Samborzec 1:5 (0:2), Patryk Kula 83 - Wojciech Gawroński 5, Rafał Kaśnieski 32, Damian Mądry 55, 65, Marcin Kiliański 70.

Wisła Nowy Korczyn - Świt Ćmielów 1:1 (0:0), Robert Ciekalski 65 – Michał Kosowski 86.
Wisła: Borczuch —Domagała, Rechowicz, Jędrzejczyk, Tomal, Krzemiński (60. Ciekalski), Dudek, Zając (46, Imosa), Buczak, Taler, Sobczyk.

Świt: Kruzel —Romanowski, Niedbała, Sarna, Jedlikowski (80. Mularski), Kotwa, Kiljański (75. Relikowski), Mularski (60. Kosowski), Kijanka, Stawiarski, Gajewski.Równo z pierwszym gwizdkiem nad stadionem zaczęła się burza i rzęsisty deszcz utrudniał grę. Mimo to spotkanie mogło się podobać, obie drużyny stworzyły po kilka sytuacji. Gospodarze otworzyli wynik po „strzale życia” Roberta Ciekalskiego, który uderzył spod linii bocznej boiska.

MSS-Klonówka Masłów - GKS Obrazów 3:0 (0:0), Paweł Żmuda 54, Adam Koprowski 68, Dawid Janaszek 88.
Klonówka: Boszczyk – Janaszek, Zieliński, Zarychta (46. Kuzka), M. Kupis – Zarzycki. Koprowski (80. Kozubek), Kmieć (75. P. Kupis), Żmuda (70. Ł. Kupis) – Kołda, Witkowski.

Do ostatniej chwili ważyło się rozegranie tego meczu, bo było na nim sporo wody. Ostatecznie drużyny i sędziowie podjęli decyzję, żeby grać. Pierwsza połowa była wyrównana, a w drugiej zdecydowanie przeważali podopieczni trenera Piotra Dejworka, którzy lepiej wytrzymali fizycznie trudy meczu.

Baszta Rytwiany - Piast Osiek - mecz odwołany z powodu złego stanu boiska.

Jawornik Gorzków - Zorza Tempo Pacanów – mecz odwołany z powodu złego stanu boiska.

OKS Opatów - UKS Baćkowice 0:0
OKS: Dulny – Domurat (65. Ożdżyński), Gaweł, Łowicki, Karek, Dzietko (46. Fraszczyk), Kroczek, Kodyra, Gardynik, Kostrzewa, Banasiewicz.

Opatowianie mieli kilka okazji do zdobycia bramek, najlepszą w 45 minucie, ale bramkarz gości obronił rzut karny.

Agricola Łoniów - Nidzica Dobiesławice 4:0 (2:0), Dominik Mucha 8, Grzegorz Dzieciuch 14 z karnego, Łukasz Pawłowski 76, Piotr Dobrowolski 86.

Agricola: K. Antoni – K. Antoni, Kołacz, Kiliański, Wojcieszek, Walas (60. M. Dzieciuch), Zbirada (72. Bednarski), G. Dzieciuch, Dobrowolski, Sołtys (70. Pawłowski), Mucha (82. Zeżuła).

- Goście dość mocno nam się postawili, ale szybko zdobyte bramki ustawiły mecz. W drugiej połowie dobrze się broniliśmy i wyprowadzaliśmy kontry, zdobywając z nich dwa kolejne gole – mówił trener gospodarzy, Michał Twaróg.