Klasa A, grupa 2. Zwycięskie gole padły w końcówce

/KAR/
Kamil Markiewicz
W niedzielnym meczu drugiej grupy klasy A, Baszta Rytwiany pokonała Świt Ćmielów 4:2, choć do przerwy przegrywała 0:1.

W 65 i 65 minucie bramki dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Kot, natomiast w 90 minucie trafił Mariusz Janowski, a dwie minuty później wynik spotkania ustalił Wojciech Misiak strzelając dla Baszty zwartego gola.

W niedzielę 8 czerwca, o godzinie 15, w meczu 25. kolejki, Baszta podejmować będzie Victorię Skalbmierz. W zespole z Rytwian do dyspozycji powinni być wszyscy gracze. - Dzięki wygranej ze Świtem jesteśmy już praktycznie pewni utrzymania w lidze. Chcemy to przypieczętować zwycięstwem z Victorią, aby w ostatniej kolejce, w której zagramy z liderem móc wystąpić bez niepotrzebnego napięcia - mówił Jerzy Majewski, trener Baszty. Wynik niedzielnego pojedynku, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.