Korona II Kielce wygrała ze Stalą Kunów 13:0! Bohaterem meczu był Hubert Szulc. Zdobył osiem bramek i to w jednej połowie!

Dorota Kułaga
Korona II Kielce wygrała ze Stalą Kunów 13:0, a 8 bramek zdobył Hubert Szulc!
Korona II Kielce wygrała ze Stalą Kunów 13:0, a 8 bramek zdobył Hubert Szulc! Paweł Małecki
Korona II Kielce w przedostatniej kolejce RS Active 4. Ligi Świętokrzyskiej wygrała ze Stala Kunów 13:0! Nie lada wyczynem popisał się napastnik gospodarzy Hubert Szulc. Zdobył 8 bramek, w dodatku wszystkie w pierwszej połowie, bo w przerwie został zmieniony. Zastąpił go Nikodem Kuzera.

Efektowna wygrana Korony II Kielce ze Stalą Kunów

Korona II Kielce - Stal Kunów 13:0 (11:0)
Bramki: Hubert Szulc 2, 19, 23, 24, 29, 30, 41, 44, Szymon Gałązka 5, 16, 38, Mikołaj Jaskot 54, Nikodem Kuzera 58.
Korona II: Glomb – Błaszczyk (59’ Weiss), Kiercz (46’ Chmielewski), Adamski, Przybysławski - Kabat, Sewerzyński, K. Turek, Gałązka (46’ Jaskot), Zawierucha (46’ Ciszek) - Szulc (46’ Kuzera).

Zobacz zdjęcia z meczu

Nie lada wyczynem popisał się Hubert Szulc, który zdobył osiem bramek dla Korony! Hat tricka zapisał na swoim koncie Szymon Gałązka. Jedno trafienie uzyskał też Nikodem Kuzera, syn trenera ekstraklasowej Korony Kamila Kuzery.

Korona II sezon 2023/2024 kończy z kompletem zwycięstw na stadionie przy ulicy Szczepaniaka.

Do końca rozgrywek pozostała jedna kolejka. W ostatniej, 34. serii gier Korona II w wyjazdowej potyczce zmierzy się z Neptunem Końskie. Spotkanie to rozegrane zostanie w niedzielę, 9 czerwca, początek o godzinie 16:00.