KSSPR Końskie przegrało z ostatnią drużyną w tabeli, ASPR Zawadzkie po zaciętych 50 minutach

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie wygrała z KSSPR Końskie.

ASPR Zawadzkie - KSSPR Końskie 31:27 (16:15)

KSSPR: Wnuk, Swat – M. Napierała 4, Jakubowski 5, Maleszak 2, Telka, Rurarz 1, P. Matyjasik 1 (1), Mastalerz 8 (5), Słonicki 2, Gasin 2, Smołuch 2.

Ostatni w pierwszej rundzie pojedynek konecczan przez 50 minut był bardzo zacięty. Szczególnie w pierwszej połowie, gdy obie drużyny na zmianę wychodziły na minimalne prowadzenie. Gospodarze bardziej znaczącą przewagę wypracowali w 32 minucie (18:15). Goście szybko odrobili straty, w 47 minucie obejmując prowadzenie 23:22. Jeszcze w 52 minucie, po golu Patryka Mastalerza z karnego, wygrywali 26:25. Niestety, ostatnia drużyna w tabeli od tego momentu zdobyła sześć bramek z rzędu i wygrała mecz.

Drugą rundę KSSPR rozpocznie we wtorek, 6 lutego, grając w derbach województwa wyjazdowy mecz z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.