KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał z Chełmianką w 3 Lidze. Przerwana passa meczów bez porażki. Zobacz zdjęcia z meczu

Bartosz Wartałowicz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:3 z Chełmianką Chełm. Zobacz więcej zdjęć z meczu >>>>>>>>>>>>>>W ostatnim meczu ligowym w 2023 roku KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:3 z Chełmianką Chełm Dorota Prokop
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przegrał 0:3 z Chełmianką Chełm w 18 kolejce 3 Ligi grupy 4. Do przerwy goście prowadzili 2:0. Zobacz relację i zdjęcia.

Porażka KSZO z Chełmianką na zakończenie 2023 roku

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 0:3 (0:2)
Bramki: Bartłomiej Korbecki 28 z karnego, Wołodymyr Bobrov 45, Jakub Karbownik 84.
KSZO: Klon - Domagała, Jarzynka, Mężyk (87. Lenard), Brągiel - Nawrot, Tymoszenko (66. Lipka), Szynka (46. Orlik), Zimnicki (73. Zdyb) - Pisarek, Mazurek II (46. Lis).
Żółte kartki: Mazurek II, Mężyk, Nawrot, Szynka, trener Rafał Wójcik.

Zobacz zdjęcia z meczu

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie najlepiej pożegnał się ze swoimi kibicami w ostatnim meczu 2023 roku. W 27 minucie rzut karny dla gości wywalczył Bednara, a jedenastkę wykorzystał Bartłomiej Korbecki - najskuteczniejszy obecnie zawodnik w 3. Lidze grupie 4. Chełmianka nakręcała się i przyjezdni zdobyli drugiego gola, chwilę przed zejściem na przerwę. Autorem bramki "do szatni" był Wołodymyr Bobrow. Trener Rafał Wójcik próbował reagować na boiskowe wydarzenia, ale pomarańczowo-czarnych w 84 minucie dobił Jakub Karbownik. Bardzo udana seria spotkań KSZO bez porażki, zakończyła się na 5 (4 wygrane i remis).