KSZO II Ostrowiec - Partyzant Radoszyce 1:2

Rafał SOBOŃ
Mimo prowadzenia po bramce Kamila Dziadowicza, prowadzona przez Marcina Wróbla drużyna KSZO II uległa Partyzantowi Radoszyce. Po meczu trener ostrowczan był zawiedziony postawą swoich podopiecznych.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli gospodarzy, którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie. Po rzucie rożnym, akcję zamknął Kamil Dziadowicz i skierował piłkę do siatki. W pierwszej części meczu ostrowczanie spokojnie kontrolowali przebieg gry, a goście sporadycznie zagrażali bramce strzeżonej przez Tomsza Bąbla. Po zmianie stron to rywale częściej zaczęli gościć pod polem karnym KSZO II, a co ważniejsze, robili to skutecznie. Już 2 minuty po wznowieniu gry do zbyt krótko wybitej piłki dopadł Łukasz Bednarek, którego uderzenie zaskoczyło zasłoniętego bramkarza KSZO II i piłka wpadła do bramki tuż przy słupku. W odpowiedzi minimalnie nad bramką huknął Klaudiusz Łatkowski, jednak kolejną bramkę w 60 minucie spotkania ponownie zdobyli goście. Wynik spotkania na 1:2 ustalił strzałem z narożnika pola bramkowego Mateusz Kubicki. Mimo dobrego początku, ostrowczanie stracili w potyczce z Partyzantem komplet punktów, a trener Marcin Wróbel nie krył po meczu rozczarowania z postawy części swoich zawodników.

KSZO II Ostrowiec - Partyzant Radoszyce 1:2 (1:0)

Bramki: Kamil Dziadowicz 11 - Łukasz Bednarek 48, Mateusz Kubicki 60
KSZO II: Bąbel - Dębniak, Lasocki, Skrobisz, Wróbel - Łatkowski, Żak, Florys (72' Ulikowski), Czyż (46' Łukaszek) - Nogaj, Dziadowicz
Partyzant Radoszyce: Pastuszka - Michalski, Cegieła, Stolarczyk, Kolba - Kubicki (82' Zagdan), Komisarski, Kluska, Mazur - Kos, Bednarek (70' Chiberski)