KSZO Ostrowiec przegrał sparing ze Startem Otwock

/dor/
Rafał Soboń
KSZO przegrał sparing ze Startem Otwock. Testowany był Serb Duszan Popović, nie dojechał zawodnik z Ugandy
KSZO Ostrowiec - Start Otwock 1:2

Piłkarze pierwszoligowego KSZO przegrali sobotni mecz kontrolny ze Startem Otwock 1:2. W ostrowieckim zespole testowany był serbski pomocnik Duszan Popović, z powodu problemów paszportowych nie dojechał natomiast zawodnik z Ugandy Vincent Keyizi.

KSZO Ostrowiec - Start Otwock 1:2 (1:0), Pavlović 7 - Warszawski 60, 65.

KSZO: Wróbel - Stachurski, Kardas, Kolarov, Samba Ba - Nowosielski, Popović, Czarnecki, Cieciura - Pavlović, Bzdęga oraz Čokorilo, Frańczak, Łatkowski, Kanarski, Dziadowicz.

Mecz z drugoligowym Startem zaczął się po myśli KSZO. W 7 minucie objął on prowadzenie po strzale Igora Pavlovicia. Miał też kilka dogodnych okazji do strzelenia kolejnych goli, ale żadnej nie wykorzystał. Goście w drugiej połowie zdobyli dwie bramki - ich autorem był Adam Warszawski - i wygrali 2:1. W Starcie zagrał między innymi Damian Chrzanowski z Młodej Ekstraklasy Korony Kielce. -Cieszę się, że coraz lepiej prezentuje się Igor Pavlović, strzelił gola, a tego od niego oczekuję - powiedział trener KSZO Czesław Jakołcewicz.

W KSZO testowany był środkowy pomocnik z Serbii Duszan Popović. -To jest ciekawy chłopak, musimy mu dać trochę czasu. Widać, że nie rozumie się jeszcze z kolegami z drużyny. Na razie będzie z nami trenował, będziemy mu się przyglądać - dodał trener Jakołcewicz.

Do Ostrowca nie dotarł awizowany przez nas zawodnik z Ugandy Vincent Keyizi. -Na razie nie dojedzie, musi uregulować sprawy paszportowe. Szukamy jeszcze lewego pomocnika, prawego obrońcy, który byłby alternatywą dla Michała Stachurskiego, i jeszcze jednego napastnika - stwierdził trener Jakołcewicz.

Załadowane przez: echodniaeu. - Zobacz więcej sportowych i ekstremalnych wideo.