Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kibice Industrii Kielce na meczu z PSG Handball w Hali Legionów. Zobacz nowe zdjęcia, część 3

Wojciech Buras
Kibice stworzyli w Hali Legionów gorącą atmosferę i dopingowali swój zespół przez całe 60 minut meczu. Więcej zdjęć kibiców na kolejnych slajdach. Wojciech Buras
Industria Kielce wygrała w meczu 3 kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych z francuskim PSG 30:29. Mecz odbył się w środę, 27 września w Hali Legionów. Zobacz nową galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Zdjęcia kibiców z meczu Industria Kielce - PSG Handball

Mistrzowie Polski pokonali PSG jedną bramką, mimo że na kilka minut przed końcem kielczanie prowadzili czterema golami. W ostatniej akcji meczu dobrą sytuację spudłował Karaliok, ale gościom już nie starczyło czasu na dogonienie Industrii Kielce. Dla "Żólto-biało-niebieskich" to drugie zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów. Najlepszym zawodnikiem meczu został Arkadiusz Moryto.

Zobacz zdjęcia kibiców

Kibice zgromadzeni w Hali Legionów nie mogli narzekać na brak emocji. Mecz był zacięty do samego końca, a sympatycy kieleckiej drużyny dopingowali swój zespół na stojąco przez całe spotkanie, tworząc przy tym niezapomnianą atmosferę.