Łysica Bodzentyn wygrała z Partyzantem Radoszyce

PST
Kamil Markiewicz
Łysica Bodzentyn wygrała z Partyzantem Radoszyce w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Łysica Bodzentyn - Partyzant Radoszyce 5:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Jakub Jaśkiewicz 6, 1:1 Radosław Kardas 16, 2:1 Mirosław Kalista 29, 3:1 Kalista 53, 4:1 Kalista 70, 5:1 Szymon Michta 89.

Łysica: Ścisłowicz - Pawłowski, Kardas, Szy-moniak, Kołodziejski - Chrzanowski, Ryba (77. Garbacz), Michta, Kowalski (80. Dulęba) - An-duła (72. Barucha), Kalista.

Partyzant: Kaszuba - Piotr Markowicz (56. Korol, 87. Szmit), Idzikowski, Miśtal, Paweł Markowicz - Kuśmierczyk, Opara, Jaśkiewicz (76. Nieszporek), Papros (46. Samburski) - Grudzień, Sosiński.

Sędziował: Szymon Ubożak.

Początek spotkania nie zapowiadał pogromu Partyzanta. Goście objęli prowadzenie w szóstej minucie. Miejscowi szybko jednak otrząsnęli się po tym ciosie. Po nieco ponad kwadransie gry Łysica wyrównała, z upływem kolejnych minut przewaga bodzentynian stawała się coraz wyraźniejsza.

Hat-tricka ustrzelił Mirosław Kalista. Dobry mecz w barwach Łysicy rozegrał także Dariusz Anduła, który dwukrotnie asystował przy bramkach kolegów.