MAGDALENA FUDALA kandydatka z pozycji 10 listy Trzeciej Drogi do Semiku Województwa

Ogłoszenie wyborcze KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg nr 3 Kielce i powiat kielecki

W Sejmiku województwa niezbędne są: gruntowna wiedza, różnorodność doświadczeń, wrażliwość społeczna, strategiczne myślenie, odpowiedzialność i umiejętność współpraca. Nazywam się Magdalena Fudala i świetnie łączę wszystkie te cechy

 • Jako dziennikarka nauczyłam się wrażliwości społecznej.
 • Jako menedżerka umiem myśleć strategicznie i współpracować
 • Jako przedsiębiorczyni wiem, co to odpowiedzialność
 • Zaś jako społeczniczka cenię dobre relacje i mam zmysł organizatorski.

Kielczanka z urodzenia, przedsiębiorczyni, menedżerka, dziennikarka i publicystka, ekspertka od zarządzania, specjalista od PR i budowania dobrych relacji, społeczniczka. Uważna obserwatorka i komentatorka życia publicznego. W pracy łączę gruntowną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Mam zmysł organizatorski i strategiczny, umiem zjednywać sobie ludzi, jestem entuzjastką dobrych relacji.

 • Prowadzę firmę doradczą, specjalizuję się w budowaniu relacji, w komunikacji kryzysowej i rozwiązywaniu konfliktów.
 • Działam w samorządzie gospodarczym na rzecz środowiska przedsiębiorców. Z ramienia Stowarzyszenia Forum Pracodawców realizowała projekty wspierające młodych przedsiębiorców, aktywizujące osoby bezrobotne. Jestem też współautorką Innowacyjnego Modelu Szkolnictwa Zawodowego SFP , opartego o praktyczną edukację uczniów bezpośrednio w przedsiębiorstwach. Przewodnicząca Rady Biznesu przy Prezydencie Kielc.
 • Realizuję autorskie wywiady na żywo w „Salonie kobiet – miejscu dobrej rozmowy” w KCK i spotkania z twórcami w regionalnych instytucjach kultury.
 • Pracowałam w kieleckim i warszawskim środowisku dziennikarskim. Członkini Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Autorka wywiadów z głowami państw, szefami rządów w kraju i zagranicą. Byłam aktywna w Ruchu Obrony Województwa Świętokrzyskiego w czasie tzw. walki o województwo. Laureatka Nagrody Marszałka za publikacje o samorządzie wojewódzkim. Stypendystka rządu polskiego w Brukseli ”Grand schamme for journalists & media suport”.
 • Autorka strategii informacyjnej dla naszego regionu związanej z wejściem Polski do Unii Europejskiej. Jako menedżerka w Urzędzie Wojewódzkim zajmowałam się promocją i współpracą zagraniczną oraz kreowaniem dobrego wizerunku regionu.
 • Zaangażowana społecznie na rzecz wolnych mediów, praw kobiet oraz akcji „Wybory bez picu”, której byłam obserwatorką społeczną.

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, oraz Podyplomowego Studium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowego Studium Public Relations Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Warszawskiego.

W Sejmiku widzę swoją rolę:

 • w budowaniu i realizacji strategii rozwoju województwa,
 • racjonalnym i sprawiedliwym wykorzystaniu funduszy unijnych
 • w efektywnej promocji gospodarczej i kulturalnej regionu.
 • będę też świetną łączniczką między samorządem województwa a przedsiębiorcami w wymianie informacji i działaniach na rzecz rozwoju Ziemi Świętokrzyskiej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie