Nida Pińczów - Juventa Starachowice 1:2

ALI
W meczu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej Nida przegrała w Pińczowie z Juventą Perfopol Starachowice 1:2. Oba gole dla drużyny ze Starachowic strzelił Dariusz Anduła.

Nida Pińczów - Juventa Perfopol Starachowice 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Jacek Wilkus 20 min., 1:1 Dariusz Anduła 60., 1:2 Dariusz Anduła 79. z karnego.

Nida: Ciemiera 6 - Madej 5, Szafraniec 5, Karpiński 5, Myca 6 - Głuc 6, Ł. Mika 6, Wilkus 6, Sobczyk 5 - Chlewicki 6 (73. Gajda nie klas.), Kasza 5 (90. Pęcherz nie klas.).

Juventa: Wróblewski 6 - Kupczyk 6, Gębura 6, Drej 6, Płusa 5 (58. Stępień 3) - Ryński 4 (69. Pyszczek 2), Kopeć 7, Wójtowicz 6, Tobiszewski 6 - Gruszczyński 7, Anduła 8 (90. Wójcik nie klas.).

Kartki: żółte - Drej, Płusa (Juventa). Sędziował: Szczepan Górczyński z Ostrowca Świętokrzyskiego. Widzów: 200.

W pierwszej połowie grali dobrze i objęli prowadzenie w 20. minucie po ładnej akcji Łukasza Miki, Roberta Chlewickiego oraz mocnym uderzeniu Jacka Wilkusa. Goście próbowali strzelać z dystansu, jednak "bomby" Karola Kopcia bronił dobrze dysponowany Marcin Ciemiera. Po przerwie inicjatywę przejęła Juventa. W 60. minucie, po rzucie rożnym, Dariusz Anduła strzałem z półobrotu uzyskał wyrównanie. Snajper ze Starachowic dobił gospodarzy w końcówce, pewnie zdobywając gola z rzutu karnego.