OKS Opatów. Punkt z liderem był bliski

/KAR/
Kamil Markiewicz
W niedzielnym meczu drugiej grupy klasy A, OKS Opatów uległ na wyjeździe liderowi rozgrywek KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1:2.

Nasz zespół prowadził od 36 minuty po trafieniu Piotra Frańczaka. Gospodarze wyrównali w 66 minucie po bramce Arkadiusza Michałowskiego, a w 92 minucie prowadzenie KSZO 1929 II dał Arkadiusz Czerwiński.

W niedzielę 8 czerwca, o godzinie 15, w meczu 25. kolejki, opatowski zespół podejmował będzie GKS Świniary. OKS zagra w tym spotkaniu w komplecie. - W spotkaniu z rezerwami KSZO 1929 już w pierwszej połowie mogliśmy rozstrzygnąć losy spotkania, ponieważ mieliśmy wiele podbramkowych sytuacji. Wykorzystaliśmy tylko jedną i to zemściło się w drugiej połowie, ponieważ straciliśmy dwa gole i przegraliśmy. Przed nami mecz z ciałkiem innym rywalem, tym razem z dołu tabeli. Podchodzimy z szacunkiem do zespołu ze Świniar, ponieważ liga jest tak zaskakująca, że każdy z każdym może w niej wygrać - mówił Maciej Zygadło, kierownik drużyny z Opatowa. Wynik niedzielnego meczu OKS Opatów z GKS Świniary, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.