MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Osobowość Roku 2023 w powiecie staszowskim. Głosowanie zakończone, sprawdź wyniki

Marcelina Różycka
Marcelina Różycka
W środę, 19 czerwca o godzinie 21 zakończyło się głosowanie w pierwszym etapie wielkiego plebiscytu Osobowość Roku 2023. Osoby, które w powiecie staszowskim zajęły pierwsze miejsca w każdej z czterech kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, Polityka, samorządność i społeczność lokalna, Kultura oraz Biznes awansują do finału wojewódzkiego. Dodatkowo spośród osób, które zajęły trzy pierwsze miejsca kapituła wyłoni także laureata, któremu przyzna tytuł Osobowości Roku 2023 w powiecie staszowskim. Zobaczcie wyniki głosowania.

Poznaj nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2023 oraz zobacz aktualne wyniki głosowania w powiecie staszowskim

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i GŁOSUJ
lub zgłoś nominację
Kultura
Działalność społeczna
i charytatywna
Biznes
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Nauka

_______________

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzi Echo Dnia i serwis www.echodnia.eu oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

Prestiżowe nagrody za działania w 2023 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2023.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone we wrześniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali.

Kogo zgłosić
do nagrody?

Kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 nominuje kolegium naszej redakcji. Każda nominacja będzie poparta uzasadnieniem - wskazaniem, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2023 roku dana osoba została wyróżniona. Do zgłaszania propozycji osób, które zasługują na uhonorowanie, zaprosiliśmy także mieszkańców naszego województwa.

Głosowanie rozpoczęło się w czwartek, 9 maja i będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci z powiatu staszowskiego nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2023, lecz także awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Świętokrzyskiego 2023.

Dodatkowo spośród pierwszych trzech osób z największą liczbą głosów w każdej kategorii w naszym powiecie, kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego Stanisława Wróbla, wyłoni laureata, któremu przyzna tytuł Osobowości Roku 2023 w powiecie staszowskim.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

W całym województwie Kapituła redakcyjna spośród 30 osób z największą liczbą głosów z głosowania czytelników wyłoni 5 laureatów, którym przyzna tytuły Osobowość Roku Województwa Świętokrzyskiego 2023.

Głosowanie w pierwszym etapie zakończy się w środę, 19 czerwca o godzinie 21. Osoby, które w powiecie staszowskim zajmą pierwsze miejsca w każdej z czterech kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, Polityka, samorządność i społeczność lokalna, Kultura oraz Biznes awansują do finału wojewódzkiego.

Zobacz także kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 z Kielc i innych powiatów naszego województwa:
**

**

Finał ogólnopolski plebiscytu Osobowość Roku 2023

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. Plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym zwycięzcy zdobędą tytuły Osobowość Roku Polski 2023 w każdej kategorii.

Pamiątkowy album
prezentujący laureatów

Podobnie, jak po poprzedniej edycji, podsumowaniem plebiscytu będzie wydanie książki „Osobowość Roku 2023”. Będzie to albumowe wydawnictwo, w którym na kilkuset stronach przedstawimy laureatów plebiscytu. - W książce zaprezentujemy zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii z każdego województwa. Będzie to zatem wspaniała kronika, która będzie doskonałym uwiecznieniem działalności i dokonań osobowości świata kultury i nauki, biznesmenów, polityków i społeczników - zapowiada Anna Geisler.

Książka będzie dostępna w sprzedaży i promowana przez dzienniki regionalne w całej Polsce, a sami laureaci otrzymają, oczywiście, pamiątkowe egzemplarze.


Książka prezentująca laureatów poprzedniej edycji plebiscytu

Specjalne dodatki
do gazety

W czasie trwania plebiscytu do gazety zostaną dołączone dwa specjalne dodatki. W pierwszym z nich przedstawimy wszystkie nominowane osoby oraz uzasadnienia nominacji. Drugi dodatek ukaże się po zakończeniu wojewódzkiego etapu plebiscytu. Zamieścimy w nim rozmowy ze zwycięzcami oraz prezentacje laureatów z każdego powiatu.

Nagrody dla laureatów

Laureaci z każdego miasta i powiatu, w każdej kategorii plebiscytu otrzymają:

  • tytuł Osobowość Roku 2023 miasta lub powiatu
  • statuetkę i pamiątkowy dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
  • zaproszenie na wojewódzką galę plebiscytu Osobowość Roku 2023
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu

Osoby, które w wojewódzkich finałach każdej z czterech powiatowych kategorii plebiscytu oraz w wojewódzkiej kategorii Nauka, zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

  • tytuł Osobowość Roku Województwa Świętokrzyskiego 2023
  • statuetkę i dyplom wręczane podczas ogólnopolskiej gali na Zamku Królewskim w Warszawie
  • zaproszenie na ogólnopolską galę
  • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Dodatkowo osoby, które w każdej z pięciu kategorii zajmą miejsca od 1 do 3 w województwie zostaną zaprezentowane na stronach książki „Osobowość Roku 2023” i otrzymają dziesięć egzemplarzy tego wyjątkowego albumu.

Osoby, które w ogólnopolskim finale, w każdej kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów, otrzymają tytuł i statuetkę Osobowość Roku Polski 2023.

Na laureatów pierwszych trzech miejsc w ogólnopolskich finałach w każdej kategorii czekać będą także dodatkowe nagrody - markowe pióra wieczne sygnowane pamiątkowym, grawerowanym napisem.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Świętokrzyskie