Patryk Zugaj - Mister Studniówki 2019 powiatu...

  Patryk Zugaj - Mister Studniówki 2019 powiatu włoszczowskiego. Już w poniedziałek 18 marca zaprezentuje się w finale w Kielcach

  albo

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Patryk Zugaj Mister Studniówki 2019 powiatu włoszczowskiego
  1/6
  przejdź do galerii

  Patryk Zugaj Mister Studniówki 2019 powiatu włoszczowskiego ©Archiwum prywatne

  Patryk Zugaj tegoroczny maturzysta, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie. Patryk został najprzystojniejszym maturzystą 2019 powiatu włoszczowskiego! Lubi szkicować i słuchać mocnych brzmień zespołu Slipknot wykonującego muzykę pogranicza heavy, nu i metalu alternatywnego.
  Zobacz galerię

  19-letni uczeń z Włoszczowy w wyborach na Mistera Studniówki 2019 powiatu włoszczowskiego wyprzedził 18-letniego Pawła Cioska, ucznia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie, który zajął 2 miejsce oraz Oskara Miśtę, ucznia tej samej szkoły, który zajął 3 miejsce. Patryk zapytany o reakcję na wybór czytelników powiedział:

  - Na pewno cieszę się ze zdobytego tytułu Mistera studniówki powiatu włoszczowskiego. Nie spodziewałem się wygranej, ale jak widać zostałem mile zaskoczony.

  Czy przygotowujesz się do finału w Kielcach?
  - Szczerze mówiąc nie przygotowuję się jakoś specjalnie do finałów.

  Kto namówił Cię do wzięcia udziału w wyborach?
  - Na udział w wyborach namówiła mnie moja siostra wraz z moimi znajomymi. Zgodziłem się, bo uznałem, że może to być ciekawe przeżycie.

  Patryk interesuje się sportem, lubi także czytać książki i słuchać mocnych, metalowych brzmień...

  - Interesuję się militariami, a także sportem. W wolnym czasie uczęszczam na siłownię i trenuję sporty walki. Lubię także poczytać dobrą książkę. Ostatnio zaczytałem się w "Cztery po północy". Lubię także szkicować bardzo przeróżne rzeczy i zależy mi na tym, aby robić to coraz lepiej. Moim ulubionym zespołem jest heavymetalowa grupa Slipknot, a ulubioną piosenką Psychosocial.

  Matematyka jest interesująca i daje satysfakcję dlatego Patryk typuje ją jako ulubiony przedmiot...

  - Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. To dziedzina interesująca i dająca satysfakcję. Według mnie dużą rolę w zrozumieniu i polubieniu matematyki odgrywa nauczyciel, który powinien umieć zachęcić do przedmiotu. Na maturze będę zdawać fizykę i matematykę rozszerzoną. Na przygotowania spędzam całkiem dużo czasu i myślę, że przyniesie to pozytywne rezultaty.


  Patryk jest, jak sam podkreśla, osobą dosyć spokojną z dużym poczuciem humoru. Posiada wytrwałość, która przydaje się w życiu codziennym, a także dobrze odnajduje się w grupie i towarzystwie.

  Patryka Zugaja będziemy mogli zobaczyć podczas gali finałowej wyborów Miss i Mistera Studniówki 2019. Od poniedziałku 4 marca można także głosować na naszego kandydata:

  FINAŁOWE GŁOSOWANIE

  Podczas podsumowania, które odbędzie się 18 marca o godzinie 18 w Kosmos Club & MK Bowling w Galerii Echo w Kielcach dowiemy się kto zdobędzie koronę Miss i Mistera Studniówki 2019.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia


  Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy  10 najdłuższych małżeństw w świecie show-biznesu  Wille i pałace najbogatszych Polaków. Zobacz, jak mieszkają  Te kraje omijaj szerokim łukiem! Zobacz ranking  Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?


  ZOBACZ TAKŻE: Flesz. Regionalny Puchar Polski, Król Twittera w V lidze, Odra bardziej hiszpańska

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach [VIDEO]

  Politechnika Świętokrzyska [VIDEO]

  Zdjęcia ze studniówek

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone