PIERWSZAKI 2018| Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki!...

  PIERWSZAKI 2018| Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki!

  NT, Izabela Grosicka

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  PIERWSZAKI 2018| Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki!
  Zakończyliśmy głosowanie w akcji Pierwszaki 2018. Już po raz 16 zaprezentowaliśmy klasy pierwsze z całego województwa świętokrzyskiego. To zwieńczenie ważnej akcji „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” organizowanej przez Echo Dnia wspólnie z policją, strażą pożarną, Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Wsparcia udzielają też marszałek województwa i wojewoda świętokrzyski. Na dzieciaki czeka mnóstwo niespodzianek, a wśród nich główna nagroda - wycieczka do Zatorlandu!
  PIERWSZAKI 2018| Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki!

  ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA


  KLIKNIJ  ZOBACZ WYNIKI W WOJEWÓDZTWIE


  Kliknij tu i zobacz zmiany w głosowaniu za pomocą SMS-ów

  Jak głosować kiedy nie możesz wysłać SMS? Kliknij i zobacz instrukcję głosowania za pomocą klików na portalu

  „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” to akcja edukacyjna skierowana do wszystkich uczniów klas pierwszych szkół podstawowych z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Głównym celem całego przedsięwzięcia jest przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa oraz propagowanie zdrowego i higienicznego stylu życia.

  W ramach akcji odwiedzaliśmy uczniów klas pierwszych razem ze specjalnie powołaną ekipą specjalistów, aby w atrakcyjny sposób, poprzez konkursy i zabawę wyjaśnić dzieciom zasady zdrowia i higieny oraz bezpiecznego zachowania się w szkole czy miejscu zamieszkania. Przez dwa miesiące Jeż Edek i Koziołek Matołek, razem z naszą ekipą odwiedzał domy kultury, szkoły i galerie handlowe. Łącznie zorganizowaliśmy 19 spotkań na które zaprosiliśmy ponad 500 szkół z terenu całego województwa.

  ZOBACZ JAK PIERWSZAKI BAWIŁY SIĘ NA SPOTKANIU W GALERII KORONA


  ZOBACZ CO O AKCJI MÓWIĄ NASI PARTNERZY

  SPECJALNY DODATEK Z ECHEM DNIA  Zwieńczeniem akcji jest prezentacja wszystkich pierwszaków i plebiscyt na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w województwie oraz każdym powiecie. Podczas każdego ze zorganizowanych przez nas spotkań robiliśmy zdjęcia każdej klasie. Wszystkie fotografie znalazły się w specjalnym dodatku który ukazał się wraz z Echem Dnia.

  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY


  ► Głosowanie w akcji "Pierwszaki 2018" rozpoczęło się w czwartek, 6 grudnia i zakończy się w piątek, 28 grudnia 2018 roku o godzinie 23
  ► Wszystkie zdjęcia zaprezentujemy w papierowym wydaniu Echa Dnia oraz na naszym portalu w czwartek, 6 grudnia
  ► Najsympatyczniejszych pierwszaków wybierzemy w województwie oraz w Kielcach i każdym z powiatów
  ► Nagrodzimy trzy najlepsze klasy we wszystkich powiatach, w Kielcach i powiecie kieleckim dodatkowo nagrodzimy także klasy z miejsc 4 i 5
  ► Oprócz nagród w każdym powiecie przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody dla trzech najlepszych klas w województwie


  ATRAKCYJNE NAGRODY W POWIATACH


  NAGRODY DLA I MIEJSCA W POWIECIE


  Klasa z pierwszego miejsca weźmie udział w wycieczce do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie z mnóstwem atrakcji. Na dzieci czeka między innymi wyprawa do krainy baśni - „Bajkowy Świat”. Wezmą także udział w warsztatach „Wybuchowa Nauka”. Wykonają fascynujące doświadczenia z wykorzystaniem ciekłego azotu. Na dzieci czeka także Kraina Soria Moria, czyli poszukiwanie zamku szczęścia. Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie pierwsze miejsce w każdym powiecie lub Kielcach otrzyma książeczkę edukacyjną od Partnera naszej akcji - Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach.
  NAGRODY DLA II MIEJSCA W POWIECIE


  Klasa z drugiego miejsca otrzyma zaproszenie do Alei Miniatur Sabat Krajno z przewodnikiem. Dodatkowo klasa zostanie zaproszona na seans w kinie 6D.Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie drugie miejsce w każdym powiecie lub Kielcach otrzyma szelki odblaskowe od Partnera naszej akcji - Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach.  NAGRODY DLA III MIEJSCA W POWIECIE

  Klasa, która zajmie trzecie miejsce w powiecie otrzyma wycieczkę do Galerii Korona w Kielcach. Na dzieci będzie czekał seans w Multikinie, będą mogły także wyszaleć się podczas zabawy w Bawialni Czary-Mary. Otrzymają jednogodzinne wejście. Dodatkowo każde dziecko z klasy, która zajmie trzecie miejsce w każdym powiecie lub Kielcach otrzyma opaski odblaskowe od Partnera naszej akcji - Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Kielcach.
  DODATKOWO W KIELCACH I POWIECIE KIELECKIM DLA MIEJSC IV i V

  Klasy, które zajmą czwarte i piąte miejsce w Kielcach i powiecie kieleckim otrzymają zaproszenie na warsztaty karmelowe w Manufakturze Słodyczy – Magia Karmelu w Kielcach. Każdy z uczestników wykona samodzielnie wspaniałego lizaka oraz spędzi chwile pełne radosnej zabawy pod opieką profesjonalnego animatora.
  NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH W WOJEWÓDZTWIE  Trzy klasy, które zdobędą najwięcej głosów w całym województwie świętokrzyskim otrzymają dodatkowe, wspaniałe nagrody.

  I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

  Klasa, która ze wszystkich powiatów oraz z Kielc otrzyma najwięcej głosów w klasyfikacji powiatowej otrzyma wycieczkę do Zatorlandu w Zatorze. „Echo Dnia” zapewnia bilety wstępu, przejazd autokarem oraz wyżywienie dla całej klasy. Podczas dnia pełnego wrażeń dzieci odwiedzą Park Ruchomych Dinozaurów – Dinozatorland, Park Owadów, Park Mitologii oraz Lunapark.  II i III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

  Każde dziecko z klas, które zajmą drugie i trzecie miejsce w województwie świętokrzyskim otrzyma pamiątkowy kubek ze zdjęciem swojej klasy.  KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁY AKCJI W:

  KIELCACH

  ORAZ W POWIECIE

  BUSKIM | JĘDRZEJOWSKIM | KAZIMIERSKIM | KIELECKIM | KONECKIM | OPATOWSKIM | OSTROWIECKIM | PIŃCZOWSKIM | SANDOMIERSKIM | SKARŻYSKIM | STARACHOWICKIM | STASZOWSKIM | WŁOSZCZOWSKIM


  Informacji o akcji udziela Katarzyna Pakuła tel. 691 770 003 (pon-pt godz 9.00-16.00), e-mail: katarzyna.pakula@polskapress.pl
  REGULAMIN AKCJI


  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo