Piłkarze GKS Ekom Futsal Nowiny nie utrzymali prowadzenia

Kar
W niedzielnym spotkaniu GKS Ekom Futsal Nowiny uległ na wyjeździe wiceliderowi MKF Solne Miasto Wieliczka 4:6. Nasz zespół nie utrzymał prowadzenie. Do przerwy wygrywał on 2:0.

MKF Solne Miasto Wieliczka - GKS Ekom Futsal Nowiny 6:4 (0:2)

Bramki: Kamil Jeleń 22, Jeleń 33, Arkadiusz Lekki 36, Michał Gąsior 36, Jeleń 37, Adrian Pater 39 - Maciej Ponikowski 5, Andrzej Musiał 8, Musiał 28, Michał Łabęcki 39.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Szymkiewicz, Markowicz, Musiał, Łabęcki; Korol, Król, Lurzyński, Ponikowski, Radomski, Karczewski, Pióro.

Był to szczególny mecz dla Andrzeja Musiała, który przed rozpoczęciem występów w zespole z Nowin, grał w drużynie z Wieliczki. Strzelił on swojemu byłemu klubowi dwa gole, które jednak nie pomogły GKS Ekom Futsal w odniesieniu zwycięstwa.
- Pierwsza połowa była pod naszą kontrolą. Po przerwie goście zdobyli kontaktowego gola, ale szybko udało nam się na niego odpowiedzieć. Niestety później po własnych błędach traciliśmy kolejne bramki. To kolejny mecz, w którym indywidualne błędy zadecydowały o naszej porażce - mówił Sebastian Dobrodziej, bramkarz zespołu z Nowin.
W innych meczach 15. kolejki: Heiro Rzeszów - AZS UMCS Lublin 5:2, Marex Chorzów - TPH Polkowice 3:3, ETA Dąbrowa Górnicza - GKS Tychy 0:8, Remedium Hybryd Pyskowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7:3, Stal Mielec - Berland OSiR Komprachcice - mecz przełożony na 27 lutego.