Pływanie. Złoto Natalii Kaszy

Redakcja
W weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się letnie mistrzostwa okręgu świętokrzyskiego w pływaniu. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych 12-13 lat i open.

Orkę Jędrzejów reprezentowała sześcioosobowa kadra w składzie: Natalia Kasza, Wiktoria Grad, Milena Kojtek, Weronika Morąg, Magda Pancerz i Kacper Kraus.

Najlepszą zawodniczką z Orki okazała się Natalia Kasza, która podtrzymała dobre tradycje jędrzejowskiej "żaby" i w stylu klasycznym z czasem 0.39.05 wywalczyła złoty medal na dystansie 50 metrów w kategorii open. W pozostałych startach Natalia Kasza wywalczyła dwa srebrne medale na 100 i 200 metrów stylem klasycznym, również w kategorii open.

Pozostałym zawodnikom jędrzejowskiego klubu nie udało się sięgnąć po medale. Sztafeta dziewcząt na dystansie 4x100 metrów stylem dowolnym wywalczyła szóste miejsce. Był to ostatni start pływaków z Jędrzejowa przed wakacjami.