Przegrana szczypiornistów Wisły Sandomierz

/PK/
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych Wisła Sandomierz przegrała z MTS Chrzanów.

SPR Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów 32:34 (19:19).

Wisła: Skowron, Wójcik - Ogrodnik 10, Kucharczak 6, Dusak 4, Białkowski 4, Kutek 3, Sadecki 2, Pawelczyk 2, Guz 1, Gach, Szklarski, Dybis, Teterycz, Werstler, Zieliński.

Drużyny z czołówki tabeli rozegrały zacięty i widowiskowy mecz. W pierwszej połowie częściej prowadzili sandomierzanie, którzy w końcówce tej części gry wygrywali 19:17 i dwa razy mieli piłkę, ale ją tracili i goście doprowadzili do remisu. Po przerwie częściej prowadzili chrzanowianie, momentami różnicą czterech bramek. W końcówce Wisła miała szansę na remis. Przy stanie 32:33, 25 sekund przed końcem spotkania nasz zespół miał piłkę, ale nie potrafił oddać skutecznego rzutu i MTS z karnego przypieczętowało swoje zwycięstwo.