Rezerwy KSZO Ostrowiec pewnie ograły Spartakusa Daleszyce

Rafał SOBOŃ
Wojciech Styczyński dwukrotnie został pokonany w sytuacjach sam na sam przez Kamila Dziadowicza. Fot. Rafał Soboń
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze rezerw KSZO w meczu ze Spartakusem Daleszyce.

Pierwsze dwie bramki strzelił Kamil Dziadowicz w bardzo podobnych okolicznościach. Po dokładnych podaniach napastnik KSZO znajdował się sam na sam z Wojciechem Styczyńskim i dwukrotnie wykorzystał swoje okazje. W 34 minucie meczu urazu mięśnia dwugłowego uda doznał Bogusław Mochocki i musiał opuścić bisko. Po zmianie stron, w 58 minucie gry Wojciech Skrobisz najwyżej wyskoczył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Rozluźnienie w szeregach obronnych KSZO II wykorzystał w 65 minucie Bartosz Bęben, jednak to była jedyna bramka, jaką gospodarze dali sobie strzelić w tym meczu. Goście z każdą kolejną minutą meczu opadali z sił, co skrzętnie wykorzystali podopieczni Marcina Wróbla. W 70 minucie strzał Tomasza Persony trafił w słupek, jednak na miejscu był Karol Czyż i z dwóch metrów skierował piłkę do siatki. 10 minut przed zakończeniem spotkania na 5:1 podwyższył Damian Nogaj, a w 87 minucie Tomasz Łukaszek sprytnym strzałem po koźle ustalił wynik spotkania.

KSZO II Ostrowiec - Spartakus Daleszyce 6:1 (2:0)

Bramki: Dziadowicz 17, 29, Skrobisz 58, Czyż 70, Nogaj 80, Łukaszek 87 - Bęben 65

KSZO II: Bąbel -Dębniak, Skrobisz, Lasocki, Łatkowski, Persona (75' Szafirowski), Żak (65' Łukaszek), Mąka (46' Ulikowski), Nogaj, Florys (57' Czyż), Dziadowicz

Spartakus: Styczyński - Krężołek, Mochocki (37' Janaszek), Rubak, Staniec, Brzozowski, Jeziorski, Pierzak, Śledzik (65' Toboła), Piróg, Ostrowski (46' Bęben)