Jedna z par ostatniego przed Wielkim Finałem odcinka piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" wybrała się na randkę do Sandomierza. Na Bramie Opatowskiej, z której rozciąga się piękny widok na miasto i okolice, zjedli kolację.

Piąta edycji programu "Rolnik szuka żony" zbliża się ku końcowi. Choć żaden z pięciu gospodarzy poszukujących narzeczonych ani ich wybranki nie pochodzą z naszego województwa, to w programie nie zabrakło świętokrzyskiego akcentu.
W odcinku, który program drugi Telewizji Polskiej wyemitował w niedzielę, 25 listopada, pojawił się Sandomierz. Wydarzenia, które obserwowali widzowie, miały miejsce latem.

W sierpniu na randce byli tu rolnik 26-letni Krzysztof Zembrzuski i jego wybranka, Ewelina, która pochodzi z Lublina. Zjedli kolację na Bramie Opatowskiej, z której rozciąga się piękny widok na miasto i całą okolicę.

Zaprezentowane zostały też inne atrakcje turystyczne Sandomierza, jak Rynek, Stary Ratusz i zabytkowa studnia, przy której rolnik rozmyślał o znajomości.

Rozmowa przy kolacji między Krzysztofem a Eweliną nie była naładowana pozytywną energią. 21-latka usłyszała od rolnika, że nie widzi ich przyszłości jako pary, z jego strony możliwa jest jedynie przyjaźń.

Tłumaczył, że z uwagi na żniwa nie ma czasu na dalsze randki. Ewelina zapytała, czy w takim razie może umawiać się z innymi chłopakami. - Czuje złość i rozczarowanie jego osobą - powiedziała do telewizyjnej kamery lublinianka. Na śniadaniu doszło do ostatecznego rozstrzygnięcia. Po tym, jak Krzysztof zaproponował przyjaźń, Ewelina stwierdziła, że wolałaby zakończyć znajomość. Podziękowali sobie za udział w programie i się rozstali.

Po tych randkach na dwa miesiące kamery zniknęły z życia rolników. Jak poukładało się życie par - dowiemy się podczas Wielkiego Finału w niedzielę, 2 grudnia. Reżyserem programu jest kielczanin, Konrad Smuga.


POLECAMY RÓWNIEŻ:Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosuZOBACZ: Kadzielnia w Kielcach zmienia oblicze

Źródło:echodnia.eu