RS Active 4. Liga. Alit Ożarów zremisował z Pogonią Staszów. Przez większą część meczu ożarowianie grali w dziesiątkę. Zobacz zdjęcia

Wojciech Buras
Alit Ożarów zremisował z Olimpią Pogoń Staszów
Alit Ożarów zremisował z Olimpią Pogoń Staszów Wiktoria Strawa
W meczu RS Active 4. Ligi Alit Ożarów zremisował z Olimpią Pogoń Staszów 2:2. Szybką czerwoną kartkę obejrzał Tomasz Persona, a bramka wyrównująca stan meczu padła w samej końcówce meczu.

Alit Ożarów zremisował z Pogonią Staszów

Alit Ożarów – Olimpia Pogoń Staszów 2:2 (1:0)
Bramki: Kamil Bełczowski 11, Jakub Mażysz 88 – Mikołaj Kuca 62, Wojciech Wyrazik 82.
Alit: K. Rybiński – T. Persona, W. Rękas, M. Jasiński, K. Furman (70’ M. Hołody), K. Bełczowski, F. Stępień, M. Wawrylak (65’ M. Kamiński), J. Wódz (70’ B. Soja), I. Wódz, J. Mażysz
Czerwona kartka: Tomasz Persona 22'.
Sędziowie: Jakub Chrzanowski - Robert Frączkiewicz - R. Sokołowski.

Zobacz zdjęcia z meczu

Cała gra załamała nam się po czerwonej kartce dla naszego gracza, który miał nadawać ton w dzisiejszym meczu. Później gra przestała nam się układać, szczególnie w drugiej połowie, gdzie zaczęli nas bardziej atakować i podeszli wyżej pressingiem. Wtedy się cofnęliśmy i próbowaliśmy grać z kontrataku, ale nie do końca nam to wychodziło

– podsumował mecz trener Alitu, Paweł Rybus.

Alit dobrze wszedł w mecz, ale krajobraz całej gry ustawiła szybka czerwona kartka dla Tomasza Persona. Coraz lepiej zaczęła poczynać sobie drużyna ze Staszowa, a gdy wydawało się, że bramka Wojciecha Wyrazika da Pogoni pierwsze zwycięstwo w sezonie, już po paru minutach odpowiedział Alit Ożarów i drużyny musiały podzielić się punktami.