RS Active 4. Liga. Klimontowianka Klimontów od 36 minuty grała w dziesiątkę i wygrała z GKS Zio-Max Nowiny 2:1. Zobacz zdjęcia z meczu

Dorota Kułaga
Klimontowianka Klimontów pokonała GKS Zio-Max Nowiny 2:1.
Klimontowianka Klimontów pokonała GKS Zio-Max Nowiny 2:1. Dorota Prokop
W ciekawym niedzielnym meczu RS Active 4. Ligi Klimontowianka Klimontów wygrała z GKS Zio-Max Nowiny 2:1. Zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Wróbla jest tym bardziej cenne, że od 36 minuty grali w dziesiątkę. Czerwoną kartkę otrzymał Marcin Chmiel.

Wygrana Klimontowianki Klimontów z GKS Zio-Max Nowiny

Klimontowianka Klimontów- GKS Zio-Max Nowiny 2:1 (1:1)
Bramki: Danylo Sajenko 45, Aliaksej Piatrenka 56 - Damian Kopyciński 9.
Klimontowianka: Pietrasik - Misiura, Sudy, Sajenko, Turek - Wojtachnio (75’ Pająk), Gach (70’ Jas), Skrzypek, Piatrenka, Szakalec (46’ Ferens) - Chmiel.

Zobacz zdjęcia z meczu

- Od 36 minuty graliśmy w dziesiątkę po czerwonej kartce Marcina Chmiela. Duże brawa dla drużyny, bo pokazała charakter. Przegrywała i odwróciła losy spotkania. Danylo Sajenko z meczu na mecz jest w coraz lepszej formie, co udowadnia znakomitymi występami

- powiedział Mateusz Miłek, kierownik drużyny Klimontowianki.