Sabina Jarząbek z KKL Kielce zdobyła brązowy medal w biegu na 5000 metrów na mistrzostwach Polski w Gorzowie Wielkopolskim

Dorota Kułaga
Sabina Jarząbek pobiegła po brązowy medal na 5000 metrów
Sabina Jarząbek pobiegła po brązowy medal na 5000 metrów KKL Kielce
Sabina Jarząbek z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego zdobyła brązowy medal na 99. PZLA Mistrzostwach Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Na podium stanęła w biegu na 5000 metrów. Uzyskała czas 16:46.45.

Brązowy medal Sabiny Jarząbek w biegu na 5000 metrów

Złoty medal w biegu na 5000 metrów zdobyła Paulina Kaczyńska z WMLKS Pomorze Stargard, która uzyskała czas 16:43.51. Drugie miejsce zajęła Julia Koralewska z AZS-AWFiS Gdańsk - 16:44.14. Brązowy medal wywalczyła zawodniczka KKL Kielce Sabina Jarząbek z wynikiem 16:46.45.

To drugi medal wywalczony przez lekkoatletkę z klubu z Kielecczyzny na mistrzostwach Polski w Gorzowie Wielkopolskim. Pierwszy wywalczyła Karolina Młodawska z KKL Kielce w trójskoku z wynikiem - 13.25 metra.