Sparingowa porażka Sparty „Białą Gwiazdą”

(KAR)
W sobotę, w Myślenicach trzecioligowa Sparta Caffaro Kazimierza Wielka zmierzyła się w meczu kontrolnym z ligowym rywalem Wisłą II Kraków. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0:1. Ostatecznie uległa ona 2:3. Bramki dla kazimierskiej drużyny zdobyli Daniel Cyganek i Mateusz Wołowski.

Kazimierski zespół w tym spotkaniu testował czterech zawodników. Na razie ich nazwiska utrzymywane są w tajemnicy.

- Byliśmy równorzędnym rywalem dla Wisły. W drugiej części drugiej połowy mieliśmy problemy, aby sforsować defensywę krakowskiego zespołu. Wyrównana gra zaczęła się po pierwszym kwadransie drugiej połowy - powiedział Stanisław Owca, trener Sparty Caffaro.

Kolejny mecz kontrolny drużyna z Kazimierzy Wielkiej rozegra w sobotę, 27 lutego, o godzinie 14. Zmierzy się ona na wyjeździe z Górnikiem Wieliczka.