Świętokrzyska trzecia liga kobiet. Hat trick Karoliny Wijas

Kamil Markiewicz
fanpage KSP Kielce
Rozegrane zostały mecze drugiej kolejki świętokrzyskiej piłkarskiej trzeciej ligi kobiet. KSP Kielce został nowym liderem. Kielecka drużyna rozgromiła na własnym boisku zajmującą pierwsze miejsce w tabeli po pierwszej kolejce Stal Kunów aż 7:0. Trzy gole dla zwycięskiej drużyny strzeliła Karolina Wijas, a dwa Monika Czerwiak.

Victoria Pińczów - Wisła Nowy Korczyn 0:2 (0:0)

Bramki: Wiktoria Jurecka 69, Katarzyna Wojciechowska 78.

Wisła: Błachucińska (41. Bińczyk) - Gwóźdź (50. Stawicka), Bartusiak, Dybko, Filary - Jurecka, Misiak, Brożyna (76. Wojciechowska), Dudek - Kozik (42. Czechowska), Ciurlik.
- Muszę przyznać, że mecz był bardzo trudny. Byliśmy mało skuteczni. Po wyrównanej pierwszej połowie, po przerwie moje zawodniczki wzięły się do ciężkiej pracy. Przewagę udokumentowały zdobyciem dwóch bramek - powiedział Henryk Pabijańczyk, trener Wisły.

Hetmanki Włoszczowa - Bucovia Bukowa 4:0 (3:0)
Bramki: Amelia Bartosz 6, Patrycja Fecek 28, 31, Natalia Sudomirska 63.
Hetmanki: Łochowska - M. Leszcz, Fecek, Starczyk, Kowalska - Sudomirska, Trela, Struska, Malicka - Bartosz (40. Michalska), G. Andzel.

KSP Kielce - Stal Kunów 7:0 (3:0)
Bramki: Magdalena Lisowska 6, Karolina Wijas 29, 35, 60, Monika Czerwiak 47, 63, Julia Szczykutowicz 52.
KSP: Malarczyk - Godek, Grzywacz, Dryja (65. Drej), Ślewa (55. Maligłówka) - Szczykutowicz (56. Mazur), Soboń, Czerwiak, Lisowska, Skibowska - Wijas.

Orlicz Suchedniów - Topspin Promnik - mecz został przełożony.
1. KSP Kielce 2 4 10-3
2. Hetmanki Włoszczowa24 5-1
3. Wisła Nowy Korczyn24 5-3
4. Victoria Pińczów 2 3 2-2
5. Stal Kunów 2 3 6-7
6. Orlicz Suchedniów 1 1 1-1
7. Bucovia Bukowa 2 0 0-6