Trampkarze młodsi - wyniki

/KAR/

Trampkarze młodsi, grupa 1. Spartakus Daleszyce - Neptun Końskie 1:1, Hetman Włoszczowa - Victoria Mniów 20:0, GKS Nowiny - KKP Korona Kielce 0:7, Skała Tumlin - Rodzina Kielce 2:4, Juventa Starachowice - Radiator$ Stąporków 4:0.

Grupa 2. TS 1946 Nida Pińczów - Dąb Nagłowice 0:1, Unia Sędziszów - Victoria Skalbmierz 0:2, Naprzód Jędrzejów - Zdrój Busko-Zdrój 3:1, Piaskowianka Piaski - Jawornik Gorzków 7:1, pauzowali: Piast Stopnica, Moravia Morawica.

Grupa 3. Wisła Sandomierz - KSZO Junior Ostrowiec 0:5, KKP Korona II Kielce - OKS Opatów 5:0, Alit Ożarów - Klimontowianka Klimontów - mecz został przerwany przy wyniku 5:0 dla gospodarzy. Goście nie wyszli na drugą połowę z powodu zdekompletowania składu spowodowanemu kontuzjami. GKS Szydłów - ŁKS Łagów - mecz się nie odbył. Goście nie dojechali, ponieważ podczas podróży awarii uległ ich autokar. Pauzowała: Baszta Rytwiany.