Trzy medale Relaksu w mistrzostwach Śląska

/RTK/
Reprezentanci UKS Relaks Skarżysko-Kamienna przywieźli trzy medale z Otwartych Mistrzostwach Śląska w kickboxingu, które odbyły się w sobotę w Katowicach.

Na najwyższym stopniu podium stanęła seniorka Angelika Kosut (kategoria do 56 kilogramów), która w finale pokonała na punkty 3:0 Annę Corę (Fight Club Knurów). Brązowe krążki wywalczyli natomiast dwaj skarżyscy seniorzy: Artur Kasprzyk (do 67 kilogramów) i Jarosław Soja (do 81 kilogramow). W klasyfikacji medalowej Relaks uplasował się na ósmym miejscu (startowało 15 klubów). Skarżyszczanie dziękują Grupie GT za sponsorowanie wyjazdu na zawody. Soja oraz Konrad Szumielewicz i Piotr Drab mają wziąć dziś udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w formule kick light, które odbędą się w Warszawie.