Wisła przegrała u siebie z Podhalem

(KAR)
Archiwum
W środkowym meczu piłkarskiej trzeciej ligi, Wisła Sandomierz uległa przegrała u siebie z Podhalem Nowy Targ 0:1.

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 Taras Jaworśkyj 33 min.

Wisła: Szewczyk 5 - Korona 6, Beszczyński 6, Kolbusz 6, Bażant 6 (64. Chorab 2) - Lampart (85. Łata nie klas.), Sudy 6, Burzyński 6 (75. Szustak 1), Szepeta 6 (64. Bukała 2) - Dziadzio 6, Michalski 6.

Był to wyrównane spotkanie. W 20 minucie okazje na zdobycie bramki mieli gospodarze. Po zagraniu Mateusza Lamparta w dogodnej sytuacji znalazł się Mateusz Michalski. Gracz Wisły nie zdoła zapanować nad piłką i strzelił obok bramki. W 33 minucie goście oddali pierwszy groźny i od razu okazał się on skuteczny. Po uderzeniu z rzutu wolnego Tarasa Jaworśkyjego, piłka odbiła się od boiska i zmieniła trajektorie lotu, co całkowicie zaskoczył golkipera Kamila Szewczyka. Futbolówka wpadła do bramki gospodarzy. - Uważam, że nie byliśmy słabszym zespołem. Był to typowy mecz walki, w którym nie było dużo podbramkowych sytuacji. Goście po zdobyciu bramki umiejętnie się bronili - mówił Jarosław Pacholarz, trener Wisły.