Wisła Sandomierz wygrała ze Spartą Kazimierza Wielka w meczu Pucharu Polski

dor, kar
Relacja z meczu.

Sparta Kazimierza Wielka - Wisła Sandomierz 1:1 **(0:0), po dogrywce 2:2, w karnych 3:4**

Bramka: Krzysztof Kozieł 90+2 z karnego, Mateusz Wołowski 115 - Maciej Ziółek 60, Jarosław Pacholarz 95.

Sparta: Iliński - Adamczyk, Tyrpuła, Kret, Cyganek - Czajka (70. Łakota), Zawadzki, Stalmach (106. Kłoda), Stępień (80. Kawula) - Kozieł, Wołowski.

Wisła: Płoskoń - Ziółek (77. Chorab), Podstolak, Pydych, Gołasa - Piątkowski, Wawryszczuk, Oślizło, Szepeta (70. Hul), Mikulec (80. Adamczyk) - Rak (46. Pacholarz).

Goście od 100. minuty grali w dziesiątkę, po tym, jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Kamil Oślizło.

- Był to trudny mecz. Całe szczęście zakończył się on dla nas szczęśliwie. Decyzją kontrowersyjną dla nas było podyktowane dla gości rzutu karnego w końcówce regulaminowego czasu gry. Dogrywkę kończyliśmy w osłabieniu, dlatego tym bardziej musimy się cieszyć z końcowego zwycięstwa - mówił Tadeusz Krawiec, trener Wisły.