Włoszczowice celnie strzelają

/MIO/
Młodzi łucznicy z Włoszczowic z medalami i dyplomami.
Młodzi łucznicy z Włoszczowic z medalami i dyplomami. Fot. archiwum
Młodzi łucznicy z Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego z Włoszczowic w gminie Kije zdobyli aż 4 medale podczas zakończonych w Jędrzejowie Mistrzostw Województwa w Łucznictwie.

Mistrzem województwa na 2010 rok w kategorii łuków "Orlik" został Wiktor Cieśla, a wicemistrzostwa zdobyli: Aleksandra Olejnik w kategorii "Orlik" i Eliza Suchorab w kategorii "Apacz". Brązowy medal wywalczyła Karolina Babiarska w kategorii "Orlik". Sukces cieszy tym bardziej, że Mistrzostwa Województwa to najważniejsze zawody łucznicze dzieci. Startowało w nich blisko 100 zawodników z wszystkich klubów województwa: Stella Kielce, Karima Prząsław, Olimpia Suchedniów, Mąchocice Scholasteria, KTS Raków, Zamłynie Radom i ULKS Włoszczowice. Mistrzostwa zakończyły sezon halowy i najbliższe zawody otworzą sezon letni.