Wygrana Elmaru w drugiej lidze

(dor)
Kamil Markiewicz
Elmar Jędrzejów rozegrał drugi mecz w II Lidze futsalu. We własnej hali gościł Politechnikę Kielce. Wygrał 7:6. Po dwie bramki zdobyli Łukasz Radecki i Szczepan Bednarek, po jednej Cezary Osiński, Konrad Czarnecki i Jarosław Owczarek. Początek meczu był bardzo udany dla jędrzejo-wian. Szybko zdobyli dwie bramki i kontrolowali przebieg spotkania. Potem coś się zacięło, zaczęli popełniać błędy i rywal zdołał wyrównać.

Ostatecznie pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 3:3. W drugiej połowie, na 90 sekund przed końcem meczu, Elmar zdecydował się na wycofanie bramkarza i grę w przewadze. Zdobył dwie bramki i ostatecznie wygrał 7:6. - Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i doping. Zapraszamy w najbliższy weekend, w niedzielę o 17 będziemy gościć Jedynkę Busko-Zdrój -mówił prezes i trener Elmaru Mariusz Glita.