Wygrana KSZO II w sparingu (video)

Rafał SOBOŃ
W swoim pierwszym meczu kontrolnym, piłkarze rezerw ostrowieckiego KSZO pokonały zespół z Kozienice 4:2. W roli grającego trenera w ostrowieckiej drużynie zadebiutował Marcin Wróbel.

KSZO II Ostrowiec - Kozienice 4:2 (1:0)

Gole: Marcin Kajca 24, Damian Nogaj 86, Jakub Kapsa 87, Marcin Folc 88 - Konrad Kłos 59, 89

KSZO II: Cira - Gołasa, Nowik, Wróbel, Michalski, Stachurski, Persona, Sobczyński, Kajca, Kapsa, Folc oraz Bąbel, Zdrojewski, Dziadowicz

Kozienice: Minda - Żak, Strąg, Janczyk, Chmielewski, Łapiński, Kalinka, Dziosa, Kil, Kamola, Ogonek oraz Kowalczyk, Molenda, Wasiłek, Kłos, Miturski

Pierwsza bramka padła w 24 minucie gry po strzale z linii pola karnego Marcina Kajcy. Po przerwie w 59 minucie strzałem głową wyrównującą bramkę zdobył Konrad Kłos. Pozostałe bramki padły w końcówce meczu. Najpierw w 86 minucie na 2:1 dla KSZO II strzelił Damian Nogaj. Minutę później wynik spotkania podwyższył Jakub Kapsa. W 88 minucie z ponad 12 metrów piłkę głową uderzył Marcin Folc. Bramkarz Kozienic próbował łapać futbolówkę, ta jednak wyśliznęła mu się z rąk i wpadła do bramki. W ostatniej minucie gry wynik spotkania ustalił Konrad Kłos, który zdobył drugą bramkę dla Kozienic.