Wygrany sparing KSZO Ostrowiec z Wisłą Sandomierz

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
Dziesięciobramkowym zwycięstwem zakończył się pierwszy sparing w 2014, jaki w piątek rozegrali piłkarze ręczni KSZO Odlewnia Ostrowiec.

W piątek podopieczni trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego pokonali w Sandomierzu tamtejszą Wisłę 38:28, prowadząc także do przerwy 22:13.

Ostrowczanie wrócili do treningów po przerwie świąteczno-noworocznej we wtorek. W niedzielę w Biłgoraju zagrają w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej im. Bogdana Ogonowskiego. Gospodarzem turnieju będzie III-ligowy MKS Biłgoraj, a wśród rywali znajdą się jeszcze zespoły AZS UMCS Lublin (I liga) i AZS UR Rzeszów. Pierwszy mecz pomarańczowo-czarni mają zaplanowany na godzinę 12. Zmierzą się w nim z gospodarzami turnieju. Przegrany z tej rywalizacji zagra o III miejsce, wygrany o godzinie 17 rozpocznie mecz o I miejsce.