Oto skład rady gminy:
- Agnieszka Wójcicka
- Krzysztof Grzyb
- Małgorzata Staniek
- Tomasz Kargul
- Michał Mazur
- Marzena Nowak
- Wioletta Wójtowicz
- Krzysztof Dąbrowski
- Władysław Pierściński
- Andrzej Mucha
- Beata Piechota
- Marek Jankowski
- Krzysztof Socha
- Agnieszka Łucka
- Sylwester Stopaj
Okręg 1
Część sołectwa: Baćkowice od Nr 1 do Nr 73
Agnieszka Celina Wójcicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Okręg 2
Część sołectwa: Baćkowice od Nr 74 do końca
Krzysztof Grzyb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Okręg 3
Sołectwa: Baranówek, Janczyce
Piotr Mariusz Kargul
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Małgorzata Alicja Staniek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 4
Sołectwo: Nieskurzów Nowy
Marek Kupka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Józef Tyrała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Tomasz Kargul
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
Okręg 5
Część sołectwa: Nieskurzów Stary od Nr 1 do Nr 92
Paweł Wojsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Michał Mazur
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 6
Część sołectwa: Nieskurzów Stary od Nr 93 do końca
Marzena Małgorzata Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Jan Wosik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Dawid Kobiałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 7
Sołectwo: Olszownica
Stanisław Frejlich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Wioletta Wójtowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 8
Sołectwo: Żerniki
Krzysztof Adam Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Krzysztof Piotr Gardynik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 9
Sołectwa: Gołoszyce, Oziębłów
Władysław Pierściński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Okręg 10
Sołectwo: Modliborzyce
Andrzej Julian Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Anna Danuta Tworzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 11
Sołectwa: Piskrzyn, Rudniki
Beata Anna Piechota
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Milena Ewelina Koper
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 12
Sołectwo: Piórków
Anna Ciecieląg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek Jankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 13
Sołectwo: Piórków-Kolonia
Krzysztof Julian Socha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Przemysław Kaczor
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Okręg 14
Część sołectwa: Wszachów od Nr 1 do Nr 49 i od Nr 141 do końca
Dorota Kargul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Agnieszka Łucka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 15
Część sołectwa: Wszachów od Nr 50 do Nr 140
Marek Chrapek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BAĆKOWICE
Sylwester Jan Stopaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Jan Łucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Agnieszka Rozalia Podsiadło
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?