Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miasta Ostrowca...

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Większość mandatów dla komitetu prezydenta, znamy nazwiska

    SLA

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Większość mandatów dla komitetu prezydenta, znamy nazwiska
    Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała oficjalne wyniki wyborów do rad miast i gmin. Podajemy skład Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w nowej kadencji.
    Wyniki wyborów samorządowych 2018 do Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Większość mandatów dla komitetu prezydenta, znamy nazwiska
    Tylko trzy ugrupowania znajdą się, w Radzie Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Zdecydowanym zwycięzcą jest Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego, który ma 15 mandatów, na drugim miejscu jest Prawo i Sprawiedliwość – 7 mandatów, zaś 1 mandat uzyskał komitet Samorządność i Przedsiębiorczość.


    W okręgach rozkłada się to następująco:

    W okręgu numer 1 mandat otrzymali:


    Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego - Stanisław Choinka 825 głosów, Joanna Pikus 892 głosy, Daniel Strojny 410 głosów.
    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Dariusz Kaszuba 1068 głosów, Jerzy Wrona 287 głosów.
    Komitet Wyborczy Wyborców Samorządność i Przedsiębiorczość - Marcin Marzec 383 głosów.

    W okręgu numer 2

    Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego - Mariusz Łata 984 głosy, Aron Pietruszka 929 głosów, Andrzej Pałka 684 głosów, Artur Zawadzki 388 głosów.
    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Karol Wójcik 770 głosów, Renata Duda 265 głosów.

    W okręgu numer 3

    Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego - Marta Woźnicka – Kuzdak 1030 głosów, Kamil Stelmasik 898 głosów, Marek Giemza 540 głosów, Włodzimierz Stec 467 głosów.
    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Artur Głąb 775 głosów, Grażyna Maj 435 głosów.

    W okręgu numer 4

    Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego - Irena Renduda – Dudek 640 głosów, Włodzimierz Sajda 718 głosów, Kamil Kutryba 903 głosów, Bożenna Morycińska 306 głosów.
    Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Mateusz Czeremcha 511 głosów.


    Wkrótce kolejne, szczegółowe informacje

    Oni startowali w wyborach
    Okręg 1
    OSIEDLE "KAMIENNA": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 1 do 21 - numery nieparzyste i od 2 do 4 - numery parzyste), Aleja 3 Maja, Cegielniana, Chmielna, Czysta, Focha Ferdynanda, Furmańska, Kamienna, Kilińskiego Jana, Kubasińskiej Miry, Mickiewicza Adama (numery od 23 do 27 - numery nieparzyste), Podwale, Reja Mikołaja, Składowa, Słowackiego Juliusza, Smolna, Teatralna, Wałowa, Wesoła, Wierzbowa, Zagłoby Onufrego (numery od 3 do 5 - numery nieparzyste i numery od 14 do 32a-numery parzyste), Żabia, OSIEDLE "KOSZARY": Bałtowska (numery od 117 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 222 do końca tej ulicy numery parzyste), Boczna, Bursztynowa, Dębowa, Jeżewskiego Stanisława, Kąty Denkowskie, Kochowskiego Wespazjana, Kopalniana, Koralowa, Milewskiego Jana (numery od 1 do 16), Mrozowskiego Adama, Nadkoszary, Niecała, Perłowa, Plac Świętego Józefa, Ptasia, Rozległa, Rubinowa, Samsonowicza Jana (nr 4), Skośna, Słodowa, Stawki Denkowskie, Sucha, Szafirowa, Szmaragdowa (nr 1 i numery od 2 do nr 12 - numery parzyste), Świerkowa, Świętojańska, Wiklinowa, Zapłocie, Zbożowa, Złota, OSIEDLE "ZŁOTEJ JESIENI": Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do ul. Ostrowieckiej-prawa strona oraz odcinek od ul. Wroniej do ul. Ostrowieckiej-lewa strona), Denkowska, Krucza, Osiedle Patronackie, Szczygla, Wronia, dr Wardyńskiego Adama, Polna (numery od 1 do nr 13 - numery nieparzyste), Radwana Mieczysława-budynki numer: 11, 12, 13, 14, 15, OSIEDLE "OGRODY": bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Ogrody nr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9a, 9b, 10, 10a, 11, 11a, 12, 13, 15a, 15b, 17a, 17b, 19, 22, 23, 24, 25, 25a, 25b, 26, 26a, 26b, 27, 30, 31, 32, 35/5, 35/6, 36, 37, 38, 69 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Leona Chrzanowskiego do ul. Mieczysława Radwana-lewa strona), Chrzanowskiego Leona (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona), dr Dziewulskiego Eugeniusza, Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Leona Chrzanowskiego-lewa strona), Radwana Mieczysława (od Alei Jana Pawła II do ul. Polnej-lewa strona), OSIEDLE "STAWKI": bloki mieszkalne i domy jedno rodzinne położone na terenie Osiedla Stawki nr: 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21a, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 46a, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 81, 82, 83, 95, 96, 97, 98, 100 ulice: 11 - go Listopada, Bałtowska (numery od 57 do nr 113 - numery nieparzyste i od nr 98 do nr 180 - numery parzyste), Hubalczyków, Sikorskiego Władysława (numery od 5 do 17 - numery nieparzyste i od nr 4 do 16a-numery parzyste), Słoneczna (od nr 1 do 15 - numery nieparzyste), Stawki, Szmaragdowa (od nr 3 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i od nr 14 do końca tej ulicy-numery parzyste)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Stanisław Choinka
    • 2 Joanna Pikus
    • 3 Katarzyna Beata Goworek
    • 4 Urszula Anna Uba
    • 5 Justyna Kinga Pastuszko
    • 6 Justyna Walczak
    • 7 Robert Andrzej Cedro
    • 8 Daniel Grzegorz Strojny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
    • 1 Arkadiusz Utnik
    • 2 Paweł Krzywiec
    • 3 Beata Maria Formela
    • 4 Mariusz Machajski
    • 5 Iwona Pronobis
    • 6 Jacek Świstak
    • 7 Jolanta Lucyna Borek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Dariusz Stanisław Kaszuba
    • 2 Jerzy Waldemar Wrona
    • 3 Zbigniew Ryszard Szelągiewicz
    • 4 Krystyna Babczyk
    • 5 Grażyna Żak
    • 6 Zenon Sławomir Chojna
    • 7 Wiesław Dębski
    • 8 Daria Zalewska

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Marcin Adrian Marzec
    • 2 Ida Katarzyna Michoń
    • 3 Małgorzata Danuta Kasprzyk
    • 4 Damian Rafał Kowalski
    • 5 Jacek Leszek Szczepański
    • 6 Paweł Robert Surmański
    • 7 Mateusz Gagat
    • 8 Jolanta Ewa Skowron

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Andrzej Wieczorek
    • 2 Edyta Agnieszka Słowikowska
    • 3 Andrzej Sękiewicz
    • 4 Barbara Alicja Rdzanek
    • 5 Czesław Jan Kaczmarczyk
    • 6 Grażyna Teresa Gagat


    Okręg 2
    OSIEDLE "CZĘSTOCICE": Boernera Ignacego (numery od 1 do nr 5 - numery nieparzyste i nr 2), Bugaja Leszka, Chmielowska, Cicha, Dąbrówki, Drukarska, Górna, Józefówka, Kanałowa, Kolejowa, Kwiatowa, Mała, Osadowa, Parkowa, Paulinowska, Podgórze, Poprzeczna, Prosta, Sadowa, Szewieńska, Świętokrzyska (numery od 29 do końca tej ulicy-numery nieparzyste i numery od 24 do końca tej ulicy-numery parzyste), Urocza, Zofiówka, Żeromskiego Stefana (numery od 64 do nr 152 - numery parzyste i nr 91), OSIEDLE "KOLONIA ROBOTNICZA": Bacewiczówny Grażyny, Bieliny, Borowa, Borówkowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chabrowa, Chopina Fryderyka, Cisowa, Cyprysowa, Daleka, Długa, Folwark Piaski, Goździkowa, Grabowa, Graniczna, Gronowa, Grzybowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karłowicza Mieczysława, Kasztanowa, Klonowa, Kłosowa, Kolonia Robotnicza, Las Rzeczki, Lazurowa, Leszczynowa, Lipowa, Makowa, Modrzewiowa, Morwowa, Noskowskiego Zygmunta, Nowe Piaski, Ogińskiego Michała Kleofasa, Okrężna, Olchowa, Olszynowa, Orzechowa, Paderewskiego Ignacego, Platanowa, Północna, Promienna, Przyjemna, Przytulna, Radosna, Relaksowa, Różyckiego Lubomira, Sasankowa, Sienkiewicza Henryka (numery od 108 do końca tej ulicy-numery parzyste), Spacerowa, Spokojna, Szpitalna, Szymanowskiego Karola, Wiązowa, Wieniawskiego Henryka, Źródlana, OSIEDLE "KUŹNIA": Czerwińskiego Sławomira, Dobra, Kuźnia, Lelewela Joachima, Reńskiego Józefa, Sienkiewicza Henryka (numery od 49 do 131 - numery nieparzyste), Sosnowa, Widok, Zagłoby Onufrego (numery od 34 do końca tej ulicy-numery parzyste), Żeromskiego Stefana (numery od 2 do nr 62 - numery parzyste i nr 3 i 5), Żurawia, OSIEDLE "TRÓJKĄT": Mickiewicza Adama (numery od 9 do 11 - numery nieparzyste i numery od 10 do 20 - numery parzyste), Polna (numery od 19 do 39 - numery nieparzyste), Sienkiewicza Henryka (numery od 6 do 62 - numery parzyste), OSIEDLE "SPÓŁDZIELCÓW": Iłżecka (numery od 61 do 79 - numery nieparzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 27 do 45 numery nieparzyste i numery od 10 do 42 - numery parzyste), Polna (numery od 42 do 82 - numery parzyste), Rosłońskiego Jana, Waryńskiego Ludwika (numery od 26 do 32 - numery parzyste), Wspólna (numery od 2 do 44 - numery parzyste), OSIEDLE "ŚRÓDMIEŚCIE": Czerwonego Krzyża, Głogowskiego Jana, Górzysta, Iłżecka (numery od 1 do nr 51 - numery nieparzyste i numery od 2 do 46 - numery parzyste), Kościelna, Młyńska, Nowa, Okólna, Piwna, Plac Świętego Floriana, Polna nr 17 i nr 17a, Rynek, Sienkiewicza Henryka (numery od 9 do 25 - numery nieparzyste), Siennieńska (numery od 1 do 45 - numery nieparzyste i numery od 2 do 52 - numery parzyste), Starokunowska, Stodolna, Szeroka, Tylna, OSIEDLE "SIENKIEWICZOWSKIE": Kochanowskiego Jana, Konopnickiej Marii (numery od 1 do 11 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Kopernika Mikołaja (numery od 1 do 17 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Matejki Jana, Orzeszkowej Elizy, Polna (numery od 88 do nr 92 - numery parzyste), Reymonta Władysława, Sienkiewicza Henryka (numery od 64 do 96 - numery parzyste), Waryńskiego Ludwika (numery od 1 do 35 - numery nieparzyste i numery od 2 do 22 - numery parzyste), Wspólna (numery od 1 do 23 - numery nieparzyste), Wyspiańskiego Stanisława (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i od 2 do 24 - numery parzyste)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Mariusz Zbigniew Łata
    • 2 Aron Adrian Pietruszka
    • 3 Andrzej Pałka
    • 4 Iwona Lilla Miszczyszyn
    • 5 Renata Anna Olszańska
    • 6 Iwona Janina Serwin
    • 7 Grażyna Ewa Dobosz Sypulska
    • 8 Artur Zawadzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
    • 1 Piotr Maciej Górczyński
    • 2 Piotr Rafał Szymański
    • 3 Beata Teresa Suchecka
    • 4 Urszula Czuba
    • 5 Danuta Teresa Wierzchoń
    • 6 Hubert Łukasz Struski
    • 7 Ewa Ziółkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Karol Jacek Wójcik
    • 2 Jacek Andrzej Sobolak
    • 3 Teresa Cebula
    • 4 Ernest Maciej Krajewski
    • 5 Jarosław Dariusz Comber
    • 6 Magdalena Kalista-Jasiak
    • 7 Marcin Jan Sitarz
    • 8 Renata Zofia Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Jacek Obcowski
    • 2 Piotr Dąbrowski
    • 3 Krzysztof Adam Przepiórka
    • 4 Joanna Zawal
    • 5 Urszula Elżbieta Kałuża
    • 6 Marta Mariola Jeżewska
    • 7 Kamil Piotr Federowicz
    • 8 Władysław Bzymek

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Paweł Adam Celebański
    • 2 Emil Gardiasz
    • 3 Janusz Stanisław Bargieł
    • 4 Mariusz Sławomir Maciąg
    • 5 Małgorzata Anna Gut
    • 6 Iwona Agnieszka Chuchała
    • 7 Kamil Zieja
    • 8 Iwona Teresa Kosiorowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Donata Janina Dudek
    • 2 Krystyna Maria Wasilewska
    • 3 Grzegorz Mariusz Rożnowski
    • 4 Wiesław Jerzy Wójcik
    • 5 Janusz Jerzy Czajkowski


    Okręg 3
    OSIEDLE "GUTWIN": Agrestowa, Akacjowa, Aroniowa, Cytrynowa, Dunalka, Fiołkowa, Gajowa, Gościniec, Herbaciana, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Konwaliowa, Kopaniny, Korzenna, Lawendowa, Leśna, Leśny Zakątek, Łowiecka, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Milewskiego Jana (numery od 17 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Miodowa, Morelowa, Oliwkowa, Orla, Owocowa, Pistacjowa, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przeskok, Przesmyk, Pszczela, Rozmarynu, Rzeczki, Sezamkowa, Siennieńska (numery od nr 91 do końca tej ulicy), Szałwiowa, Targowa, Truskawkowa, Tulipanowa, Tymiankowa, Wrzosowa, Wylot, Wysoka, Zalesie, Zwierzyniecka, Żurawinowa, OSIEDLE "PUŁANKI": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Pułanki nr: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49a, 49b, 50, 51. ulice: Akademicka, Aleja Jana Pawła II (od nr 1 do nr 83 - numery nieparzyste), Armii Krajowej, Jasińskiego Tadeusza, Nowotrzeciaków, Skwer im. Honorowych Dawców Krwi, OSIEDLE "PIASKI-HENRYKÓW": Asnyka Adama, Baczyńskiego Krzysztofa Kamila, Borowikowa, Botaniczna, Boya-Żeleńskiego Tadeusza, Broniewskiego Władysława, Brzechwy Jana, Chełmońskiego Józefa, Chłodna, Cybisa Jana, Dąbrowskiej Marii, Dygasińskiego Adolfa, Fałata Juliana, Fredry Aleksandra, Gałczyńskiego Konstantego Ildefonsa, Gierymskiego Aleksandra, Gombrowicza Witolda, Grabowiecka, Grottgera Artura, Iglasta, Iłżecka (numery od 82 do końca ulicy-numery parzyste i numery od 83 do końca tej ulicy-numery nieparzyste), Iwaszkiewicza Jarosława, Jesienna, Jeżynowa, Kasprowicza Jana, Konarskiego Stanisława, Konopnickiej Marii (numery od nr 12 do 82 - numery parzyste i od nr 13 do 81 - numery nieparzyste), Korczaka Janusza, Kossaka Juliusza, Krasickiego Ignacego, Krasińskiego Zygmunta, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Kurkowa, Leśmiana Bolesława, Letnia, Łąkowa, Magnoliowa, Malczewskiego Jacka, Miła, Mokra, Morcinka Gustawa, Nałkowskiej Zofii, Naruszewicza Adama, Norwida Cypriana Kamila, Okrzei Stefana, Orkana Władysława, Osikowa, Piaski, Plenerowa, Podleśna, Prusa Bolesława, Przerwy-Tetmajera Kazimierza, Raciborskiego Mariana, Rodakowskiego Henryka, Rodzinna, Rydla Lucjana, Staffa Leopolda, Struga Andrzeja, Syrokomli Władysława, Szymborskiej Wisławy, Temidy, Torfowa, Truflowa, Trzeciaków, Tuwima Juliana, Waryńskiego Ludwika (numery od 37 do 55 - numery nieparzyste), Wiosenna, Witkiewicza Stanisława, Witosa Wincentego, Wodna, Wolskiej Maryli, Wspólna (numery od 25 do nr 121 - numery nieparzyste, numery od 48 do 108 - numery parzyste), Wybickiego Józefa, Wyspiańskiego Stanisława (numery od 27 do końca ulicy-numery nieparzyste i numery od 30 do końca tej ulicy-numery parzyste), Zacisze, Zapolskiej Gabrieli, Zielna, Ziołowa, OSIEDLE "SŁONECZNE": Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Słonecznego nr: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 16, 16a, 17, 18, 19, 21, 22, 22a, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53 ulice: Aleja Jana Pawła II (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Iłżecka (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-prawa strona), Polna (od ul. Mieczysława Radwana do ul. Iłżeckiej-prawa strona), Radwana Mieczysława (od ul. Polnej do Alei Jana Pawła II-lewa strona)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Marta Monika Woźnicka-Kuzdak
    • 2 Kamil Damian Stelmasik
    • 3 Magdalena Klimas
    • 4 Włodzimierz Leszek Stec
    • 5 Irena Krystyna Kowalczyk-Kwiecień
    • 6 Małgorzata Stafijowska
    • 7 Radosław Bogdan Stępniak
    • 8 Marek Paweł Giemza

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
    • 1 Radosław Paweł Jesionek
    • 2 Marcin Czuba
    • 3 Łukasz Jerzy Tkacz
    • 4 Monika Wioletta Głodek
    • 5 Józef Marian Kiełczewski
    • 6 Beata Anna Krzywiec
    • 7 Karolina Walczak
    • 8 Dariusz Wojciech Banaś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Artur Głąb
    • 2 Grażyna Elżbieta Maj
    • 3 Anna Dudek
    • 4 Tomasz Magierowski
    • 5 Mirosław Paweł Bąk
    • 6 Dariusz Ignacy Urbański
    • 7 Agnieszka Marta Kutera
    • 8 Grzegorz Piotr Gołębiowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Tomasz Żelazowski
    • 2 Anna Maria Plaskota
    • 3 Maciej Paweł Chrzanowski
    • 4 Łukasz Dąbrowski
    • 5 Sylwia Krysztaszek
    • 6 Dominik Kapusta
    • 7 Eliza Diana Barska

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Dariusz Tomasz Karwiński
    • 2 Agnieszka Julita Sobańska
    • 3 Maja Sidowska
    • 4 Radosław Skrok
    • 5 Anna Dziadowicz
    • 6 Krzysztof Sylwester Majewski
    • 7 Andrzej Łojek
    • 8 Dominika Małgorzata Lipka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Zuzanna Teresa Kaczmarczyk
    • 2 Leszek Andrzej Chajski
    • 3 Janusz Henryk Jurys
    • 4 Włodzimierz Urbański
    • 5 Ewa Alicja Janik


    Okręg 4
    OSIEDLE "HUTNICZE": Aleja Solidarności, Boernera Ignacego (numery od 7 do 19 - numery nieparzyste i od nr 4 do nr 40 - numery parzyste), Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fabryczna, Hutników, Klimkiewiczowska, Kościuszki Tadeusza, Kwiatkowskiego Eugeniusza, Łączna, Moniuszki Stanisława, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 1 do 7 - numery nieparzyste i numery od 2 do 10 - numery parzyste), Sandomierska (numery od 1 do 5 - numery nieparzyste i numery od 6 do 10 - numery parzyste), Sportowa, Staszica Stanisława, Strzelecka, Świętokrzyska (numery od 1 do 25 - numery nieparzyste i numery od 4 do 8 - numery parzyste), Traugutta Romualda, Trawna, Zamłynie, Zgoda, OSIEDLE "LUDWIKÓW": Aleja 25 - lecia Wolności (numery od 23 do 91 - numery nieparzyste), Bławatna, Jasna, ks. Józefa Poniatowskiego (numery od 9 do 57 - numery nieparzyste i numery od 12 do 60 - numery parzyste), Modra, Mostowa (numery od 34 do 120 - numery parzyste i numery od 49 do 79 - numery nieparzyste), Niska, Opatowska, Partyzantów, Różana, Sandomierska (numery od 7 do 95 - numery nieparzyste i numery od 12 do 112 - numery parzyste), Stalowa, Śliska, Wąwozy, Wiejska, Winnica, Zygmuntówka, Żytnia, OSIEDLE "DENKÓW": Browarna, Chrzanowskiego Leona (od ul. Wroniej do ul. J. Kilińskiego), Garncarska, Hedy Antoniego ps. "Szarego", Mostowa (numery od 1 do 39 - numery nieparzyste i numery od 2 do 32 - numery parzyste), Niewiadoma, Ostrowiecka, Podstawie, Rudzka, Rynek Denkowski, Samsonowicza Jana od nr 7 do końca tej ulicy (nr nieparzyste) i od nr 18 do końca tej ulicy (numery parzyste), Spółdzielcza, Szkolna, Tomaszów, Topolowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona, OSIEDLE "ROSOCHY" Bloki mieszkalne i domy jednorodzinne położone na terenie Osiedla Rosochy nr: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 74, 76, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 111 ulice: Chrzanowskiego Leona (od Alei Jana Pawła II do ul. Wroniej-lewa strona), Jutrzenki, Ogrodowa, Pogodna, Sikorskiego Władysława (numery od nr 49 do końca ulicy-numery nieparzyste i od 40 do końca-numery parzyste), Słoneczna (numery od nr 17 do 63 - numery nieparzyste i od 10 do 30 - numery parzyste), Tęczowa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO
    • 1 Irena Władysława Renduda-Dudek
    • 2 Włodzimierz Józef Sajda
    • 3 Kamil Kutryba
    • 4 Krystyna Zofia Dziewięcka
    • 5 Bożenna Maria Morycińska
    • 6 Dariusz Majewski
    • 7 Agnieszka Ewa Buczkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
    • 1 Michał Mroczkowski
    • 2 Donata Lidia Rasińska
    • 3 Rafał Zbigniew Cieloch
    • 4 Mariusz Adam Pronobis
    • 5 Małgorzata Machajska
    • 6 Sebastian Kunicki
    • 7 Anna Ewa Hajdukiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
    • 1 Mateusz Czeremcha
    • 2 Tadeusz Relikowski
    • 3 Elżbieta Monika Wypchło
    • 4 Aneta Katarzyna Serweta
    • 5 Grażyna Czaplińska
    • 6 Jacek Grygiel
    • 7 Andrzej Skrzypczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRIGORA SZAGINIANA
    • 1 Tadeusz Jan Sobolewski
    • 2 Mateusz Cheba
    • 3 Wojciech Aleksander Parcheta
    • 4 Patrycja Agnieszka Pańczyk
    • 5 Andrzej Aleksander Gatkowski
    • 6 Ewa Zofia Wielguszewska
    • 7 Aneta Ludynia

    KOMITET WYBORCZY SAMORZĄDNOŚĆ I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
    • 1 Anna Żelazowska-Przewłoka
    • 2 Aneta Magdalena Sajecka
    • 3 Mieczysław Longin Żaczek
    • 4 Katarzyna Agnieszka Borowiak
    • 5 Andrzej Banaczek
    • 6 Sylwester Czesław Bernacki
    • 7 Wiesława Henryka Maj

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
    • 1 Grażyna Maj
    • 2 Tomasz Hubert Karbowniczek
    • 3 Piotr Adam Sztuka
    • 4 Jerzy Żelazny
    • 5 Ewa Maria Gałczyńska


    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Zobacz kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

    Święta 2018

    Święta 2018