Wysoka wygrana PGE VIVE II Kielce w Mysłowicach

PK
Karolina Misztal/Polska Press
W meczu pierwszej kolejki grupy A drugiej ligi piłkarzy ręcznych, rezerwy PGE VIVE Kielce wygrały w Mysłowicach z Siódemką.

Siódemka Mysłowice – PGE VIVE II Kielce 13:25 (6:12)
PGE VIVE II: Kijewski, Wałach, Spytek – Wołowiec 5, Szyc 1, Bysiak 6, Grudzień 1, Kubicki 1, Basa 1, Matuszewski 1, Stępnik 1, B. Mazur 2, P. Mazur 2, Włodarski 2, Pawlik 2.

Udany debiut trenera Pawła Tetelewskiego, który w ubiegłym sezonie doprowadził do mistrzostwa Polski kobiecą drużynę Vistalu Gdynia. Tylko kilka pierwszych minut meczu w Mysłowicach było wyrównanych, w 10 gospodarze przegrywali 2:3. W 20 było już 3:10. Do 50 minuty goście dali sobie rzucić tylko 10 bramek (10:20).