Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 1. Dorota...

  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 1. Dorota Miarkowska: - Chciałabym o sobie kiedyś powiedzieć "fajnie wyglądasz Dorotko"

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Ruszył program „Zmień się na zdrowie – Metamorfozy”. Prezentujemy uczestniczki, które przejdą serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dziś przedstawiamy Panią Dorotę Miarkowską – 56-latkę z Kielc.
  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 1. Dorota Miarkowska: - Chciałabym o sobie kiedyś powiedzieć "fajnie wyglądasz Dorotko"
  1/9
  przejdź do galerii
  Pani Dorota nigdy wcześniej nie miała do czynienia z medycyną estetyczną, ale jest bardzo pozytywnie nastawiona. - To dla mnie duża przygoda i nie mogę się doczekać – zapewniła. Czy jest coś, co szczególnie chciałaby w swoim wyglądzie zmienić? - Niestety, nabawiłam się tak zwanych zmarszczek palacza, dodatkowo „lwia zmarszczka” na czole dodaje mi takiego srogiego wyglądu – mówiła pół żartem pół serio Pani Dorota. - Chciałabym stanąć pewnego dnia przed lustrem i powiedzieć sobie: „Fajnie wyglądasz Dorotko” - dodaje z uśmiechem.

  Nasza uczestniczka pojawiła się w gabinecie „La Sante”, gdzie analizy jej wyglądu dokonały nasze ekspertki – doktor Katarzyna Krekora-Wollny oraz kosmetolog Sylwia Heinrich.

  Doktor Krekora-Wollny zwróciła uwagę, że twarz straciła dawną jędrność. - Wszystko z góry twarzy opadło w dół, to jest też związane z tym, że Pani Dorota ma drobną twarz. Postaramy się napiąć skórę i nieco ją unieść w górę – mówi specjalista. - Oczywiście popracujemy nad wspomnianymi „zmarszczkami palacza” oraz tak zwanymi „chomikami”. Nie zaniedbamy również szyi i dekoltu, którym przywrócimy jędrność – podkreśla doktor. - U Pani Doroty wystąpiły zmarszczki poprzeczne na czole oraz „kurze łapki” wokół oczu. Jest cień pod oczami, więc nad tym też popracujemy. Jeśli chodzi o resztę ciała, na pewno na dłonie wykorzystamy zabiegi regeneracyjne i przeciwzmarszczkowe – podsumowuje Katarzyna Krekora-Wollny.

  Zabiegi z zakresu kosmetologii naszej uczestniczce zaproponowała Sylwia Heinrich, właścicielka gabinetu „La Sante”. - Podejrzewam, że gdzieś mógł się pojawić cellulit oraz rozstępy. Będę chciała je zlikwidować za pomocą terapii urządzeniem Endermologia, czyli masażu podciśnieniowego – zaproponowała kosmetolog. - Na twarzy, w obrębie o którym już mówiła Pani doktor, przy pomocy fal radiowych naprężymy i uelastycznimy skórę. Pokusiłabym się również o zlikwidowanie cieni i worków w okolicach oka. Jeżeli Pani Dorota będzie się u nas regularnie pojawiała, to na pewno czeka ją wymarzony efekt oraz wspaniała sylwetka – w sam raz na wakacje – zapewnia Sylwia Heinrich.

  Podczas pierwszych konsultacji nie mogło zabraknąć przedstawiciela firmy Invex Remedies, która zapewnia uczestnikom programu wysokiej jakości suplementy diety oraz analizę pierwiastkową włosa. – Po wykonaniu analizy będziemy mogli stwierdzić ewentualne niedobory różnych pierwiastków w organizmie i dzięki temu badaniu dobierzemy niezbędną suplementację. W ten sposób na pewno uda nam się wspomóc metamorfozę Pań – podkreśliła Klaudyna Wolak, specjalista do spraw sprzedaży Invex Remedies.  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone