Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 2. Małgorzata...

  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 2. Małgorzata Kowalik: - Fajnie byłoby coś w sobie zmienić. Zarówno w twarzy, jak i ciele

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Przed nami kolejny odcinek programu „Zmień się na zdrowie – Metamorfozy”. Przedstawiamy naszą drugą uczestniczkę – Panią Małgorzatę Kowalik, 40-letnią mieszkankę podkieleckiej Cedzyny. Kobieta podkreśla, że nie chce diametralnie zmieniać swojego wyglądu, ale nie zaszkodzi powalczyć z niedoskonałościami.
  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 2. Małgorzata Kowalik: - Fajnie byłoby coś w sobie zmienić. Zarówno w twarzy, jak i ciele
  1/13
  przejdź do galerii
  Stwierdziła, że fajnie byłoby coś w sobie zmienić – Zarówno w twarzy, jak i ciele. Ukryć to, co niekoniecznie mi się podoba, a wyeksponować zalety – uśmiecha się Pani Małgosia. W celu ustalenia planu działania nasza uczestniczka pojawiła się w gabinecie „La Sante” w Kielcach. Specjaliści po przeprowadzeniu wywiadu oraz obserwacji stanu twarzy i ciała określili, jakie zabiegi zamierzają wykorzystać.

  - W przypadku Pani Małgorzaty chciałabym skupić się na dwóch problemach – powiedziała doktor Katarzyna Krekora-Wollny. - Pierwszy to zmarszczki. W okolicy czoła widzimy spoczynkowe zmarszczki poprzeczne, w okolicy oka tak zwane „kurze łapki” oraz drobne linie. Zmarszczki pojawiły się też na szyi pacjentki – wymieniała specjalistka. - Tutaj zaproponowałabym nici PDO z dodatkowym wypełnieniem kwasem hialuronowym. Kolejny problem, z którym się zmierzymy to delikatne opuszczenie policzka. Myślę, że uniesienie kości jarzmowej wystarczająco poprawi nam linię żuchwy i dzięki temu uzyskamy ładny owal twarzy – dodaje lekarz i wspomina, że w przypadku ciała skupi się na wyszczupleniu talii oraz boczków. - Zaproponuję również mezoterapię dłoni – podsumowuje doktor Krekora-Wollny.

  O piękną twarz oraz sylwetkę Pani Małgorzaty zadba również Sylwia Heinrich, doświadczony kosmetolog. - Z mojej strony oferuję przede wszystkim terapię na ciało – ujędrniającą, wyszczuplającą i antycellulitową. Będziemy rozbijały złogi tłuszczowe za pomocą fal radiowych, a następnie przejdziemy do drenażu urządzeniem Endermologia – wyjaśniła Sylwia Heinrich. - Jesli chodzi o twarz skupiłabym się na zabiegach nawilżających, rozświetlających. Wykorzystamy do tego między innymi mezoterapię tlenową. Na pewno poczuje się Pani zrelaksowana i wypoczęta, a co ważne będzie Pani smukłą i szczupłą Panią Małgosią – zapewniła z uśmiechem kosmetolog.

  Podczas konsultacji nie zabrakło przedstawiciela firmy Invex Remedies, która zapewnia uczestnikom programu wysokiej jakości suplementy diety oraz analizę pierwiastkową włosa. – Invex Remedies wesprze Panią Małgosię w jej zmianie. Po wykonaniu analizy będziemy mogli stwierdzić ewentualne niedobory różnych pierwiastków w organizmie i dzięki temu badaniu dobierzemy niezbędną suplementację – podkreśliła Klaudyna Wolak, specjalista do spraw sprzedaży Invex Remedies. Marcin Kwieciński, mistrz fryzjerstwa i właściciel Fabryki Stylu w Kielcach zadba o fryzury naszych uczestniczek.


  Już w piątek, 8 lutego, poznamy ostatnią z naszych uczestniczek – Panią Iwonę Cierpikowską. Zachęcamy do oglądania.
  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce