Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 3. Iwona...

  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 3. Iwona Cierpikowska: - Niech ludzie widzą mnie taką jaka jestem

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Trwa program „Zmień się na zdrowie – Metamorfozy”. Trzecią i ostatnią uczestniczką, która przejdzie wyjątkową przemianę jest Pani Iwona Cierpikowska – 43-letnia mieszkanka Piekoszowa. Jak sama mówi czasu nie da się cofnąć, ale dzięki serii zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii być może uda się go zatrzymać.
  Zmień się na Zdrowie - Metamorfozy, odcinek 3. Iwona Cierpikowska: - Niech ludzie widzą mnie taką jaka jestem
  1/14
  przejdź do galerii
  - Niech ludzie widzą mnie taką jaka jestem – podkreśla Pani Iwona. - Niech niekoniecznie zagłębiają się w moje zmarszczki i oznaki upływającego czasu – dodaje.

  Uczestniczka programu punktualnie zjawiła się w kieleckim gabinecie „La Sante” i z zaciekawieniem wysłuchała jakie wobec niej mają plany specjalistki w zakresie medycyny estetycznej i kosmetologii. Zarys zmian, które zajdą w wyglądzie Pani Iwony robi duże wrażenie. - Najpierw zajmiemy się poprawieniem tego, co pojawiło się z czasem, a później ewentualnie sięgniemy po jakieś delikatne korekty. To już będzie zależało od Pani – zapowiedziała doktor Katarzyna Krekora-Wollny. - Żeby wyrównać linię żuchwy sięgniemy po technologię HIFU. Będziemy naciągać i liftingować całą część twarzy w okolicy policzka. Następnie możemy sięgnąć po kwas hialuronowy, po to by spłycić bruzdy nosowo-wargowe. Widzę tu również problem związany z opuszczonym kącikiem ust. W momencie, gdy go wyprostujemy buzia zrobi się bardziej radosna, weselsza, a co za tym idzie młodsza – zauważa lekarz medycyny estetycznej. - Duży oczodół to nie tylko piękne i duże oko, ale i okolica podatna na starzenie oraz zmarszczki. Będziemy się starały odmłodzić te okolice. Dodatkowo toksyna botulinowa pomoże w likwidacji zmarszczek – dodaje doktor Krekora-Wollny.

  Wady i zalety wyglądu Pani Iwony przeanalizowała również Sylwia Heinrich, doświadczony kosmetolog. - Jeśli chodzi o twarz to na pewno przygotujemy pewną bazę pod zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zaproponuję również pilingi chemiczne w połączeniu z mezoterapią mikroigłową. Zadbamy też o pielęgnację domową i dobranie odpowiednich preparatów kosmetycznych – wyjaśniła Sylwia Heinrich.

  Klaudyna Wolak, przedstawiciel firmy Invex Remedies, która zapewnia uczestnikom programu wysokiej jakości suplementy diety oraz analizę pierwiastkową włosa podkreśliła, że wsparcie metamorfozy odbędzie się również „od środka”. – Po wykonaniu analizy włosa będziemy mogli stwierdzić ewentualne niedobory różnych pierwiastków w organizmie i dzięki temu badaniu dobierzemy niezbędną suplementację – podkreśliła specjalistka do spraw sprzedaży Invex Remedies.  Uzdrowisko Busko-Zdrój [VIDEO]

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  IV ŚWIĘTOKRZYSKI FESTIWAL SMAKÓW. ZAPRASZAMY

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce