Zamknij

Echo Dnia

Trwają prace przy rozbudowie centrum handlowego przy Struga w Radomiu. Zobacz zdjęcia

Trwają prace przy rozbudowie Centrum Handlowego nad Potokiem przy ulicy Struga w Radomiu. Galeria będzie niemal dwukrotnie większa niż obecnie. Spółka

Joanna Goląbek

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/9] Następne

Trwają prace przy rozbudowie centrum handlowego przy Struga w Radomiu. Zobacz zdjęcia

Trwają prace przy rozbudowie Centrum Handlowego nad Potokiem przy ulicy Struga w Radomiu. Galeria będzie niemal dwukrotnie większa niż obecnie.

Spółka zależna od niemieckiej Grupy Saller, która jest właścicielem Centrum Handlowego nad Potokiem przy ulicy Struga chce powiększyć kubaturę całego kompleksu handlowego o blisko 19 tysięcy metrów sześciennych. W pracach projektowych korzystano z usług między innymi radomskiego biura architektonicznego Embi Architektura.

Przypomnijmy, galeria powstała na terenie po dawnej fabryce Techa. Są tam takie sklepy jak Pepco, drogeria Hebe, sieć z odzieżą KIK oraz market Media Expert oferujący sprzęt RTV i AGD. Na pierwszym piętrze znajduje się klub fitness. W trakcie budowy właścicielem było Biuro Inwestycji Kapitałowych, które następnie sprzedało nieruchomość Grupie Saller. Centrum Handlowe nad Potokiem funkcjonuje w miejscu, które coraz bardziej zyskuje na znaczeniu w Radomiu. Obok funkcjonuje Galeria Przy Struga, Lidl, za chwilę powstanie nowa hala sportowa i stadion. Najważniejsza jest jednak rosnąca siła nabywcza potencjalnych klientów.

Osiedle nad Potokiem oraz osiedle XV-lecia to w sumie kilkanaście tysięcy mieszkańców, a liczba ta bardzo szybko zwiększy się w związku z licznymi inwestycjami mieszkaniowymi. Budowane jest między innymi miniosiedle na terenie byłej Radomskiej Wytwórni Telefonów, powstają bloki mieszkalne przy ulicy Struga i Grzybowskiej. Zmienia się także bardzo szybko wygląd estetyczny otoczenia. Niedawno skończono rewitalizację biurowca po byłej Radomskiej Wytwórni Telefonów, uporządkowany będzie też teren po zakończeniu budowy Radomskiego Centrum Sportu.

Zobacz kolejne zdjęcia z budowy >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy