Trwa głosowanie
Pozostało: 16 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
- Laureat pierwszego miejsca zdobędzie tytuł Rolnik Roku Województwa Świętokrzyskiego, nagrodę finansową 3000 złotych i awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają nagrody finansowe w wysokości 1000 złotych.
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776.
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Mateusz Siudak
Zajeziorze
316głosów -
Łukasz Binkowski
Sulborowice
245głosów -
Anna Bojek
Sadowie
96głosów -
Daniel Gierada
Piotrów-Gułaczów
54głosy -
Paweł Wcisło
Kobylniki
36głosów -
Roman Popis
Obice
27głosów -
Łukasz Wójcik
Sędowice
21głosów -
Krzysztof Gajewski
Świrna
17głosów -
Bogusław Kornalski
Stary Węgrzynów
10głosów -
Marcin Gryz
Kochów
9głosów -
Włodzimierz Stypka
Komparzów
6głosów -
Mateusz Sternik
Małoszyce
2głosy -
Stanisław Stasiak
Komorna
2głosy -
Adrian Bukowski
Kielce
1głos -
Konrad Bednarski
Słupiec
1głos -
Hubert Ramus
Szydłów
1głos -
Sylwester Tkaczyk
Ostra Górka
1głos -
Adam Tarnowski
Rataje Karskie
— -
Agnieszka Gawrońska
Busko-Zdrój
— -
Andrzej Lasak
Szczerbaków
— -
Kamil Piasecki
Kołaczkowice
— -
Paweł Gawlik
Winiary Dolne
— -
Adam Smorąg
Łysaków Drugi
— -
Dariusz Mróz
Chwaścice
— -
Emil Gajos
Wólka Kawęcka
— -
Marek Faryna
Węgleniec
— -
Mariusz Waligórski
Podchojny
— -
Rafał Tomaszewski
Rakoszyn
— -
Magdalena i Paweł Sambór
Broniszów
— -
Radosław Cała
Plechów
— -
Ryszard Krupa
Urzuty
— -
Zdzisława Pabiś
Rosiejów
— -
Adam Pęczkiewicz
Antonielów
— -
Adam Pyczek
Starochęciny
— -
Cezary Rowiński
Łopuszno
— -
Dariusz Rak
Bugaj
— -
Jolanta i Piotr Bracichowicz
Lubania
— -
Konrad Raczyński
Strawczyn
— -
Marcin Kukliński
Kuby-Młyny
— -
Rafał Bracik
Radkowice
— -
Stanisław Pociejowski
Szumsko-Kolonia
— -
Józef Metrycki
Momocicha
— -
Mateusz Ratuszniak
Pilczyca
— -
Sebastian Szustak
Wilczkowice
— -
Mirosław Placha
Kaczyce
— -
Piotr Stańczyk
Brzozowa
— -
Robert Sałapa
Bidziny
— -
Tomasz Klimkowski
Sadowie
— -
Witold Wesołowski
Lisów
— -
Wojciech i Aleksandra Lipka
Baćkowice
— -
Łukasz Miśkiewicz
Śnieżkowice
— -
Michał Kleszowski
Sudół
— -
Dariusz Kłos
Stawiszyce
— -
Łukasz Paterek
Dzierążnia
— -
Szymon Zając
Dzierążnia
— -
Magdalena Chmura
Andruszkowice
— -
Marek Walczyna
Sandomierz
— -
Paweł Socha
Góry Wysokie
— -
Sebastian Rządkowski
Dębiany
— -
Wieńczysław Bryła
Zakrzów
— -
Karol Sanecki
Skarżysko-Kamienna
— -
Rafał Zacharski
Małyszyn Dolny
— -
Adam Bobrowski
Rytwiany
— -
Kacper Borycki
Sichów Mały
— -
Krzysztof Walczyk
Tursko Wielkie
— -
Adam Struski
Przygradów
— -
Artur Konarski
Jadwigów
— -
Ilona Kamińska
Bałków
— -
Klaudia Oracz
Oleszno
— -
Łukasz Koćwin
Czarnca
— -
Marcin Świtała
Knapówka
— -
Tomasz Popczyk
Ojsławice
— -
Wojciech Gosek
Secemin
— -
Henryk Lipiec
Rzędów
— -
Szymon Płusa
Skarżysko Kościelne
— -
Jacek Wilk
Zaostrów
— -
Rafał Ćwikła
Bieganów
— -
Arkadiusz Makowski
Nowy Węgrzynów
—