W rankingu zamieścimy zestawienie 100 największych świętokrzyskich firm. Przyjmujemy zgłoszenia tylko od tych podmiotów gospodarczych, które w roku 2009 wykazały przychód w wysokości minimum 15 milionów złotych. W zestawieniu znajdą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki jawne i cywilne, ale także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Zapraszamy wszystkich właścicieli firm z całego województwa do zgłaszania swojego uczestnictwa w rankingu. Udział w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny.
- Rozwój świętokrzyskich firm i ich sukcesy śledzimy od dawna. Tych największych, którzy osiągnęli wysoką pozycję w biznesie i tych, których firmy generują rocznie wielomilionowe przychody, chcemy pokazać naszym czytelnikom, zwłaszcza w dobie gospodarczego spowolnienia. Bo nawet mimo niego sa firmy, które osiągają świetne wyniki - mówi redaktor naczelny Echa Dnia, Stanisław Wróbel.
Jak ułożymy listę gigantów świętokrzyskiej gospodarki? Będziemy brać kilka kryteriów pod uwagę, ale najważniejszym będzie wielkość przychodów za rok 2009. Dopiero, gdy wiele firm wykaże podobną wielkość przychodów, będziemy je klasyfikować według pozostałych składników, takich jak wielkość zatrudnienia, czy zysk netto.
Uwaga na wypełnione ankiety (druk do pobrania w załączniku pod zdjęciem) czekamy do 15 października. Prosimy je wysyłać na adres: [email protected]

Andrzej Duda spotkał się z przedsiębiorcami w Jasionce
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?