Najbogatsi szefowie korporacji wybrali kielecki Odyssey ClubHotel Wellness&SPA, by właśnie tu wrócić do pełni sił witalnych. Choć mogli rozkoszować się tu najbardziej wymyślnymi potrawami, zdecydowali się na tygodniową dietę, podczas której piją jedynie wodę i napary z indyjskich ziół.

Doszli do szczytu kariery, osiągnęli w życiu prawie wszystko, o czym marzyli, a jednak nie czują się spełnieni. Długotrwały stres i zła dieta zrobiły swoje – utracili radość życia. Do Kielc przyjechali, by odzyskać siły, bo właśnie tu znaleźli najlepsze do tego warunki.

 

Cudowna moc wody 

 

Marta Gładuń, fastoterapeutka, która przyjechała do hotelu Odyssey z dziesięcioosobową grupą „ludzi sukcesu”, od kilku dni prowadzi z nimi dietę oczyszczającą.

- Na śniadanie woda, na obiad joga, gimnastyka tybetańska, sesje oddechowe, na kolację ziółka. Wszystko zgodnie z wypracowanym schematem, który przynosi rewelacyjne efekty. Oczyszcza ciało i umysł z toksyn, których nosimy w organizmie… kilka kilogramów. Nic dziwnego, że tracimy zdrowie i dobry nastrój. Z takim bagażem nie można czuć się szczęśliwym - opowiada.

 

- Ciągły stres, który towarzyszy współczesnym ludziom, sieje po cichu ogromne spustoszenie w naszych organizmach. Dotyczy to przede wszystkim osób, których praca obarczona jest ogromną odpowiedzialnością. Sukcesy, karierę zawodową okupujemy utratą sił. Jesteśmy zatruci emocjonalnie. Jeśli dołożyć do tego nieregularne posiłki, jedzone w dodatku w biegu, brak snu, ogromne tempo życia – na efekty nie trzeba długo czekać. Tracimy energię i życie nawet w największym luksusie nie daje już radości – mówi Marta Gładuń.

 

Wiedzą o tym najlepiej ci, którzy z diety oczyszczającej korzystają regularnie. Najpierw pod okiem instruktorki, która wypracowała autorski program zdrowienia, potem w swoich domach, bogatsi w prawidłowe nawyki, ułatwiające codzienne życie. Bo jeśli ktoś choć raz podda się takiej diecie i na własnej skórze sprawdzi jej efekty, o zdrowiu będzie myślał już zawsze.

 

Komfort pięciu gwiazdek

 

- Wybraliśmy to miejsce, bo Góry Świętokrzyskie mają bardzo dobrą energię. Czyste powietrze, cisza i spokój sprzyjają powrotowi do zdrowia. Nie bez znaczenia są idealne warunki, które znaleźliśmy w Odyssey ClubHotel Wellness&SPA. Wspaniała sala do ćwiczeń, sauny, baseny to doskonałe zaplecze, które pomaga w wyciszeniu emocji i daje poczucie komfortu. Byliśmy już w wielu miejscach, ale tutejszych warunków nie da się porównać z żadnym. Ma wyjątkowy klimat – zapewnia.